Pracownik działu księgowości R53/1570-782/22

Miejsce pracy: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych, prowadzenie spraw kadrowych, weryfikacja dokumentów i faktur pod względem formalnym i rachunkowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • znajomość pakietu MS Office
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość przepisów podatkowych, umiejętność planowania czasu pracy, samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność rozwiązywania problemów, zaangażowanie w powierzone obowiązki
        Pracodawca: ESEN WOJCIECH MICHORZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
        Adres: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 608-244-474
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        StPr/22/1707
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        - usuwanie bieżących awarii elektrycznych - wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń - montaż szaf elektrycznych - naprawy sieci elektrycznej, wewnątrz zakładu
        StPr/22/1708
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        przygotowywanie posiłów typu fast food
        StPr/22/1709
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        obsługa gości, kasy fiskalnej
        StPr/22/1710

        kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa damsko - męskiego
        StPr/22/1712

        zgodnie z wykonywanym zawodem
        12/5/2022
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        Praca wg standardów i procedur obowiązujących w firmie: - dbanie o estetykę i wygląd sklepu, - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych.
        StPr/22/1693
        wynagrodzenie od od 3 900 PLN

        obsługa sieci informatycznej, sklepu internetowego
        StPr/22/1697
        wynagrodzenie od od 4 400 PLN

        wykonywanie czynności związanych z procesem produkcji oraz magazynowanie wyrobów spożywczych
        StPr/22/1699

        Dozowanie surowców do reaktorów, transport wózkami widłowymi, prowadzenie procesów produkcyjnych.
        StPr/22/1445
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN