Zamknij
REKLAMA

Jesień zagościła u nas na dobre. Zobacz prognozę pogody

13:00, 23.10.2018 | Rafał Maszewski
REKLAMA
Skomentuj

We Włocławku najbardziej jesiennymi i nieprzyjemnymi dniami obecnego tygodnia będą wtorek i środa. Wszystko dlatego, że znajdziemy się w zasięgu aktywnego niżu atmosferycznego, który zwłaszcza we wtorek przyniesie nam wreszcie bardziej obfite opady. Dodatkowo w ciągu tych dwóch dni powieje okresami silny wiatr, osiągający w porywach prędkość do ponad 65-70km/h. 

W pozostałych dniach pogoda będzie nieco spokojniejsza, ale na ogół przeważać będzie odczucie wyraźnego chłodu (T max około 11 stopni) i tylko w piątek i być może w sobotę będzie nieco cieplej. W pierwszej części tygodnia i w jego połowie noce i poranki będą zimne (lokalnie poniżej 3 st.). Z wyjątkiem wtorku kiedy padać ma najczęściej, opadów będzie już mniej, ale będą się okresami pojawiać. 

Wiatr z wyjątkiem wtorku i środy będzie przeważnie umiarkowany i powieje z zachodu lub południowego zachodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie się nieznacznie wahać na obniżonym poziomie. 

Pogoda przez większość tygodnia nie będzie sprzyjać wypoczynkowi na świeżym powietrzu, ale zwłaszcza wtorek i środa będą fatalnymi dniami do tego typu wypoczynku. 

Warunki biometeorologiczne najczęściej będą niekorzystne, co odczujemy zwłaszcza we wtorek oraz środę – zdecydowanie zmniejszy się nasza sprawność psychofizyczna, nasila bóle, a nasz układ nerwowy zostanie wystawiony na próbę (pojawią się problemy ze spokojnym snem) pozostaną obojętne i dopiero od piątku/soboty ulegną pogorszeniu. 

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

AntykomuszekAntykomuszek

2 1

Jaki wynik głosowania we Włocławku, taka pogoda...
Do głosu doszły wschodnie zimne niże i front Zdana z okolic Łodzi.
Zmiana pogody za 5 lat! 13:56, 23.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone