Zamknij
REKLAMA

Tydzień pod znakiem dynamicznej pogody pomiędzy zimą i jesienią

08:24, 07.01.2019 | Rafał Maszewski
REKLAMA
Skomentuj
W rozpoczętym tygodniu we Włocławku pogoda często będzie się zmieniać i będzie bardzo nieprzyjemna również dla naszego samopoczucia

Dynamiczna pogoda pomiędzy zimą i jesienią - tak wyglądać będzie najbliższy tydzień we Włocławku i okolicy.

W rozpoczętym tygodniu we Włocławku pogoda często będzie się zmieniać i będzie bardzo nieprzyjemna również dla naszego samopoczucia. 

Przyczyną takiego stanu rzeczy będą liczne niże wędrujące nad nasz kraj lub w jego pobliżu. Dodatkowo będziemy pomiędzy zimowym wschodem Polski, a jesiennym zachodem – w ciągu dnia temperatura powinna być nieznacznie dodatnia, ale w czwartek przez cały dzień utrzyma się słaby mróz. 

Z uwagi na liczne niże i fronty atmosferyczne często będzie padać zarówno śnieg jak i deszcz ze śniegiem oraz sam deszcz w zależności od mas powietrza, które często będą ulegać wymianie. Dodatkowo powieje okresami dość silny i porywisty wiatr, który zwiększy odczucie zimna, a ciśnienie atmosferyczne będzie się znacznie i często wahać. znacznie wahać.

Pogoda ze względu na sporą ilość chmur, możliwość opadów, silniejszy wiatr i dominujące odczucie zimna będzie niekorzystna dla wypoczynku na świeżym powietrzu. Warunki biometeorologiczne również będą niekorzystne, co odczujemy w naszym samopoczuciu - pojawią się dolegliwości bólowe, w tym bóle reumatyczne, spadek zdolności psychofizycznych i większa nerwowość oraz obniżony nastrój. Obciążony zostanie również nasz układ krążenia krwi. 

(Rafał Maszewski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone