Zamknij
REKLAMA

Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa? Sprawdź prognozę na ten tydzień

09:25, 25.01.2021 | R.M.
Skomentuj Włocławek: Jaka będzie pogoda w tym tygodniu? Fot. Jacek Czanowicki/Fotki z Włocławka
REKLAMA

W najbliższych dniach pogoda we Włocławku będzie balansować na granicy łagodnej zimy. Oto prognoza na cały tydzień (25-31 stycznia).

We Włocławku przez większość rozpoczynającego się tygodnia nocami będzie się pojawiał słaby mróz do -3; -2 st., a w dzień temperatura będzie wzrastać do około 0 lub nieznacznie tę wartość przekraczać.

- W piątek i sobotę prognoza jest bardzo niestabilna – nocami mróz może się nieco nasilić, ale nie można wykluczyć chwilowego ocieplenia

- zapowiada Rafał Meszewski, klimatolog.

Do czwartku przeważać będzie pogoda bezopadowa z możliwością słabego przelotnego śniegu. Pod koniec tygodnia możliwe jest przybliżenie niżu i frontu, które przyniosłyby więcej opadów śniegu z deszczem i śniegu.

Przeważnie zachodni wiatr powieje z umiarkowaną prędkością, tylko około wtorku dość silny. Ciśnienie atmosferyczne będzie się utrzymywać na niskim poziomie.

Warunki biometeorologiczne będą na ogół niekorzystne. Odczujemy spadek sprawności psychofizycznej, nasilone dolegliwości bólowe i spadek nastroju.

W dość łagodnym stopniu obciążony będzie nasz układ termoregulacji. Od środy z powodu pogody obciążony będzie w dość łagodnym stopniu układ krążenia krwi.

Wiele wskazuje na to, że zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa

(R.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%