Zamknij
REKLAMA

Czy to już wiosna? Znamy prognozę dla Włocławka na najbliższe dni

07:49, 22.02.2021 | R.M.
Skomentuj Czy to już wiosna? Taka będzie pogoda we Włocławku w tym tygodniu. Fot. depositpgotow
REKLAMA

W najbliższych dniach we Włocławku będzie można poczuć wiosnę. Termometry mają pokazywać nawet dwucyfrowe wyniki na plusie.

Po mroźnej i śnieżnej zimie w rozpoczynającym się tygodniu we Włocławku poczujemy wiosnę, zwłaszcza w połowie tygodnia, kiedy to znad północnej Afryki dotrze do nas powietrze pochodzenia zwrotnikowego.

- Cały tydzień temperatura będzie zdecydowanie dodatnia i tylko na początku i pod koniec tygodnia nocami możliwe są słabe przymrozki. W środę i czwartek temperatura zdecydowanie przekroczy 10 st. i zwłaszcza tego drugiego dnia osiągnie aż 14-15 st.

- zapowiada Rafał Maszewski, klimatolog.

Do tego przeważać powinna słoneczna pogoda.

Od piątku pogoda zacznie się stopniowo zmieniać, przy będzie chmur, może pokropić deszcz i z północnego zachodu napłynie chłodniejsza masa powietrza.

w sobotę i niedzielę temperatura wzrośnie maksymalnie do 6-7 st., a nocami możliwe są słabe przymrozki. Nie będzie to jednak powrót zimy.

Na ogół zachodni wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, a podwyższone ciśnienie atmosferyczne będzie w miarę stabilne i tylko w poniedziałek będzie rosnąć.

Warunki biometeorologiczne będą obojętne, a do czwartku dla wielu osób korzystne.

(R.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%