Zamknij
REKLAMA

Kiedy we Włocławku pojawi się słońce? Zobacz prognozę pogody na najbliższy tydzień

08:00, 23.05.2022 | (Rafał Maszewski, synoptyk)
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Depositphotos.com
REKLAMA

 Sporo opadów, czasami wietrznie i niestety coraz chłodniej- z taką pogodą mamy mieć do czynienia w tym tygodniu we Włocławku. Sprawdźcie szczegóły. 

Włocławianie lubiący gorące klimaty, z pewnością mogą spisać rozpoczęty tydzień na straty, ale susza powinna być coraz bardziej łagodzona.

Do czwartku popołudniami temperatura będzie wzrastać do około 18; 19 st. (w poniedziałek do 20 st.), ale końcówka tygodnia zapowiada się jeszcze chłodniej z temperaturą maksymalną na poziomie 13; 16 st., a i noce będą bardzo chłodne (6; 8 st.).

- Dodatkowo zwłaszcza od czwartku do soboty powieje chwilami dość silny zachodni, okresami północno zachodni wiatr, który będzie zwiększał odczucie chłodu. Ciśnienie atmosferyczne będzie się utrzymywać na obniżonym poziomie

- mówi Rafał Maszewski, synoptyk.

Prawie każdego dnia będą się pojawiać bardzo potrzebne opady deszczu, głównie przelotne, ale czasami może popadać dłużej (miejscami może zagrzmieć). Słońce będzie się przeplatać z dość licznymi chmurami.

Pogoda będzie przeważnie negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, ale niska temperatura i opady będą oczyszczać powietrze z alergenów środowiskowych – pyłku traw, zarodników grzybów pleśniowych z rodzaju Cladosporium i Alternaria, sosny i szczawiu.

[PYLKI]1653285394760[/PYLKI]

((Rafał Maszewski, synoptyk))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%