Zamknij
REKLAMA

Pogoda we Włocławku: Tak ciepło będzie jeszcze tylko dzisiaj. Idzie ochłodzenie

09.02, 17.10.2022 R.M. Aktualizacja: 09.06, 17.10.2022
Skomentuj Pogoda we Włocławku mocno się zepsuje. Fot. Jacek Przytomski/Fotki z Włocławka
REKLAMA

Prognoza pogody dla Włocławka na najbliższy tydzień: Ciepły początek, szybko zakończony znacznym ochłodzeniem.

We Włocławku początek rozpoczynającego się tygodnia powinien być przyjemny pod względem termiczny, zwłaszcza poniedziałkowe popołudniem, kiedy temperatura nieznacznie przekroczy 20 st. i częściej zaświeci słońce.

We wtorek już pierwsze symptomy zbliżającego się znacznego ochłodzenia – tego dnia przed południem i wczesnym popołudniem popada deszcz, a temperatura będzie już niższa i maksymalnie osiągnie 16 st.

- informuje Rafał Maszewski, klimatolog.

Kolejne dni to maksymalnie 11; 12 st. na termometrach, a noce i poranki (począwszy od nocy ze środy na czwartek) będą zimne (1; 2 st., z licznymi przygruntowymi przymrozkami). Miejscami będzie mgliście.

Dopiero w niedzielę jest szansa na stopniowe ocieplenie. Oprócz wspomnianego wtorku, jeszcze w środę możliwe tym razem przelotne opady deszczu.

Wiatr będzie przeważnie umiarkowany i w poniedziałek oraz pod koniec tygodnia powieje z południa, a w pozostałym dniach z północnego zachodu (w środę może być chwilami dość silny).

Ciśnienie atmosferyczne będzie się utrzymywać na lekko obniżonym poziomie, a warunki biometeorologiczne tylko we wtorek i środę będą wyraźnie niekorzystne (nasilone dolegliwości bólowe, rozdrażnienie).

Sezon pylenia roślinności dobiegł końca, ale coraz większe znaczenie maja alergeny wewnątrzdomowe.

(R.M.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

idzie ochłodzenie idzie ochłodzenie

0 2

Jest to zła informacja dla mieszkańców włocławskich osiedli ktorzy nie mają innej alternatywy ogrzewania jak DROGIE CIEPŁO z MPEC po podwyżce dokonanej sprytnie przez zarządzającego spółką nauczyciela wych-fiz . Do dziś mieszkańców osiedli nie powiadomiono o harmonogramie wyłączeń ciepła z MPEC w związku z brakiem zapasów węgla na sezon 2022/2023 . Jak można było dopuścić do sytuacji zagrożenia zdrowia zwłaszcza najsłabszych włocławian - dzieci , seniorów i chorych mieszkających w blokach gdzie jedynym źródlem ogrzewania jest ciepło z MPEC ? 09:34, 17.10.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Odpuść pajacu! Odpuść pajacu!

3 1

Ile jeszcze zyebku razu niemal pod każdym artykułem wrzucisz ten żałosny tekst o durnym MPECu i rzekomym strasznym zagrożeniu nam grożącym? Zwisa mi Mpec i ty! 10:03, 17.10.2022


REKLAMA
0%