Na Wiśle we Włocławku cały czas utrzymuje się wysoki poziom wody.
Rzeka zalała między innymi tereny zielone na Przystani przy ulicy Piwnej oraz plażę na Zawiślu.
Obecnie stan Wisły to ponad 478 centymetrów. Stan ostrzegawczy zaczyna się od poziomu sześciuset centymetrów.
Obserwowany obecnie przybór Wisły w środkowym jej biegu spowodowany jest spływaniem wód roztopowych z górnego biegu rzeki.
5 latek17:04, 14.02.2024
Cenzura wróciła???
marian_planista18:48, 14.02.2024
Tak się kończy zwezanie koryta rzeki. Winni sa mieszkancy kupujacy dzialki w dolinie rzeki i urzednicy wydajacy pozwolenia na budowe w takich miejscach.
Nie ma potrzeby wyrzucania pieniedzy na pomysły "hydrologów szkoły bydgoskiej", tylko z tego powodu ze lud oczekuje POSTEPU i "pomników" (pozdrawiam projekt CPK 2.7 mld na marketing etc.)
PS Zauwazcie ze na Lisku za ogrodkami rod powstalo male osiedle domkow. Teraz oczekuja asfaltu pod dom "bo karetka nie dojedzie". Karetki nigdy tam nie widzialem, za to mozna zostac potraconym na drodze z budzetu obywatelskiego... tam nawet nie ma chodnika. Konieczne sa progi i ograniczenie predkosci. Moze uda sie w nastepnym budzecie...:)
ony19:37, 14.02.2024
Płynie rzeka i muł niesie, może gdzieś donalda zniesie ?
WRESZCIE23:00, 14.02.2024
Czy prawda że TUSK spełnia obietnice i od 1.03.2024 r we Włocławku benzyna na stacjach ORLENU będzie po 5,13 zł/litr - tak jak obiecał .
Wisła wezbrała23:04, 14.02.2024
A może Don Fekalio zbyt maksymalnie opróżnił oczyszczalnię Szajka w Warszawie
Za króla Polski08:09, 15.02.2024
Za Kaczyńskiego takiej wody nie było. Ledwo ten Niemiec doszedł do władzy i już nas zalewa. Myślę, że całą sprawę powinien wyjaśnić Pan Macierewicz. Jego podkomisja za nieduże pieniądze, z pewnością uczciwie i bezstronnie przeprowadzi dochodzenie.
xxxx13:33, 15.02.2024
Nawet miałem coś napisać, ale przeczytałem inne wpisy, ręce mi opadły i wyłączyłem komputer.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
0 2
A MOŻE LEPIEJ ZAMIAST SCEN PŁYWAJĄCYCH, WIEŻ WIDOKOWYCH POGŁĘBIĆ WISŁĘ I ZROBIĆ WAŁY
0 0
Poglebienie Wisly to najglupszy pomysl jakis slyszalem,