Zamknij
REKLAMA

W centrum miasta znaleziono telefon komórkowy. Kontakt w sprawie odbioru pod nr 601-419-150.


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Szukam dobrego serwisu RTV. Ktoś coś poleci?

Dzisiaj rano zgubiono telefon. Znalazcę proszę o maila na [email protected]

KUPIĘ GARAŻ MUROWANY NA TERENIE OSIEDLA ZAZAMCZE, NAJCHĘTNIEJ OKOLICE UL. WESOŁEJ, PROMIENNEJ, HOŻEJ, HUTNICZEJ. TEL 603-346-409

Nie pozdrawiam KSIĘŻNICZKI, której dzisiaj musiałam otworzyć łaskawie drzwi, kiedy ta miała wyjść z Rossmana na Królewieckiej. Kochana, Bóg rączki ci dał, mózg też - używaj tego!

Hej, Wydarzenie mialo miejsce ponad 30 lat temu w jednym z kosciolow na Poludniu. Ja mialem wtedy z 10 lat i w czasie Mszy, w jej czesci w ktorej Ksiadz prosi o przekazanie sobie znaku pokoju swoja dlon wyciagnela do mnie jakas (wtedy) dziewczyna w moim albo bardzo podobnym wieku, na co ja nie wiedziec czemu glupio sie usmiechnalem jakby w gescie (no wez przestan) i nie podalem jej dloni. Jesli jakims sposobem ta wtedy dziewczyna, a dzis mam nadzieje fantastyczna Kobieta to czyta, to wiedz prosze ze bardzo Cie za to przepraszam, meczy mnie do dzis buractwo jakim sie wykazalem. Mimo, ze to niewiele, to odmowie za Ciebie Rozaniec. Kochani Wloclawianie, w ramach pomocy - podzielcie sie prosze tym wpisem, aby trafilo to do adresatki.