Zamknij
REKLAMA

Dzisiaj rano zgubiono telefon. Znalazcę proszę o maila na [email protected]


komentarz (2)

 hgf hgf

1 3

Jak to się stało że nikt nie napisał nic o tumskiej? 13:59, 17.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Może to twój Może to twój

1 0

W centrum miasta znaleziono telefon komórkowy. Kontakt w sprawie odbioru pod nr 601-419-150.

czytaj więcej 19:18, 20.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szukam dobrego serwisu RTV. Ktoś coś poleci?

KUPIĘ GARAŻ MUROWANY NA TERENIE OSIEDLA ZAZAMCZE, NAJCHĘTNIEJ OKOLICE UL. WESOŁEJ, PROMIENNEJ, HOŻEJ, HUTNICZEJ. TEL 603-346-409

W centrum miasta znaleziono telefon komórkowy. Kontakt w sprawie odbioru pod nr 601-419-150.

Nie pozdrawiam KSIĘŻNICZKI, której dzisiaj musiałam otworzyć łaskawie drzwi, kiedy ta miała wyjść z Rossmana na Królewieckiej. Kochana, Bóg rączki ci dał, mózg też - używaj tego!

Hej, Wydarzenie mialo miejsce ponad 30 lat temu w jednym z kosciolow na Poludniu. Ja mialem wtedy z 10 lat i w czasie Mszy, w jej czesci w ktorej Ksiadz prosi o przekazanie sobie znaku pokoju swoja dlon wyciagnela do mnie jakas (wtedy) dziewczyna w moim albo bardzo podobnym wieku, na co ja nie wiedziec czemu glupio sie usmiechnalem jakby w gescie (no wez przestan) i nie podalem jej dloni. Jesli jakims sposobem ta wtedy dziewczyna, a dzis mam nadzieje fantastyczna Kobieta to czyta, to wiedz prosze ze bardzo Cie za to przepraszam, meczy mnie do dzis buractwo jakim sie wykazalem. Mimo, ze to niewiele, to odmowie za Ciebie Rozaniec. Kochani Wloclawianie, w ramach pomocy - podzielcie sie prosze tym wpisem, aby trafilo to do adresatki.