Hmmm byłem kilka razy w tym punkcie i więcej tam nie pojadę! Chciał wcisnąć mi że mosiądz podbiał to kwasówka ,a za plastik przy wodomierzach odjąć 50% wagi!!!!
22:16, 03.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
xxx11:43, 05.04.2023
011
Rozebrałby Pan wodomierz i przekonał by się Pan ile waży plastik i stal oraz policzył cenny czas związany z jego rozbiórką.
11:43, 05.04.2023
Baniak22:39, 03.04.2023
185
Ja to widzę tak. Właściciel rzetelny i uczciwy, dobrze waży, ale za sk...o pracownika nie może ponosić odpowiedzialności. Złapałeś mendę na gorącym uczynku, to trzeba było właściciela zawołać i wyjaśnić sprawę. Ale dobrze, że ostrzegłeś, może ktoś z kanciarzem na wadze zrobi porządek.
22:39, 03.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Czesio12:12, 26.02.2025
00
Z wodomierza po rozebraniu zostaje 40 dkg mosiądzu, z wyjątkiem niektórych włoskich wodomierzy które są ze stali KO
12:12, 26.02.2025
dadada12:24, 04.04.2023
123
Zgadzam się z komentarzami! Pracuje tam na wadze cwaniaczek i tyle . Może szef zrobi z nim porzadek bo psuje firmie renom ę!!!
12:24, 04.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Zyx13:28, 08.04.2023
50
Panie właścicielu najwyższy czas potrząsnąć tym guwniożem bo popsuje Panu dobrą opinie na kturą pracował Pana ojciec i Pan całe życie?
13:28, 08.04.2023
Abc16:41, 04.04.2023
101
Jak by dostał od skarbówki 3000 do zapłaty za oszustwo i zapłacił ze swojej kieszeni to by nie psuł renomy firmy
16:41, 04.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Pozostałe komentarze
Mietek 14:03, 04.04.2023
41
Który to oszukuje ten młody czy stary bo tam chyba 2 jest?
14:03, 04.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
bhk11:45, 05.04.2023
42
Może trzeba zadać pytanie, ilu klientów oszukuje?
11:45, 05.04.2023
Xyz13:23, 08.04.2023
40
Ta Młoda męda ten stary jest super gość 😊
13:23, 08.04.2023
noprosze20:47, 04.04.2023
71
to słabo że brass bis to nie ma jakości!
20:47, 04.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
xxx11:26, 05.04.2023
312
Witam, pracownicy firmy Brass bis pozdrawiają wszystkich swoich klientów. Szczególnie tych którzy przyjeżdżają i postrzegają nas z góry. Jeśli klient jest obsłużony i mu nie odpowiada przyjęcie towaru ma możliwość go zabrać .
11:26, 05.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Antek22:18, 05.04.2023
28
Ja bywam często na tym skupie tak zorganizowanego i czystego skupu nie widziałem. NIE raz widziałem sytuację jak klienci roszczeniowi wyprowadzają chłopaków z równowagi. A oni bez słowa ich obsługują.
22:18, 05.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Mb09:41, 08.04.2023
22
Trzeba zhakować mu radiostajce i sto kilo dokładać do wagi Stachu ile było Stachu Romek 200 kilo a było 2 kilo
09:41, 08.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
naiwni 09:56, 18.04.2023
11
Przecież to jest spóła .... jsteście ślepi ?
09:56, 18.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Tomax18:43, 24.04.2023
20
Niestety tam oszukują,ja mu na wadzę od aluminium dałem ciężarek który równo waży 20 kg a u niego 10.Omijać.
18:43, 24.04.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
"Włocławek na przekór" proces likwidacji pediatrii dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym. Gdy cała Polska pomaga najmłodszym pacjentom, nasz ukochany dyrektor postanowił zamknąć jedno z pięter pediatrii i zmniejszyć liczbę łóżek z 40 do 25, mimo że liczba pacjentów rośnie z roku na rok. Chirurgii dziecięcej od kilku lat już nie ma najbliższa znajduje się w Toruniu.
Teraz rodzice będą zmuszeni wozić swoje pociechy do innych miejscowości. BRAWO!
Tak, właśnie pomaga się najbardziej bezbronnym. Proponuje zlikwidować Szpital po co się rozdrabniać ?
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
19 2
Hmmm byłem kilka razy w tym punkcie i więcej tam nie pojadę! Chciał wcisnąć mi że mosiądz podbiał to kwasówka ,a za plastik przy wodomierzach odjąć 50% wagi!!!!
0 11
Rozebrałby Pan wodomierz i przekonał by się Pan ile waży plastik i stal oraz policzył cenny czas związany z jego rozbiórką.
18 5
Ja to widzę tak. Właściciel rzetelny i uczciwy, dobrze waży, ale za sk...o pracownika nie może ponosić odpowiedzialności. Złapałeś mendę na gorącym uczynku, to trzeba było właściciela zawołać i wyjaśnić sprawę. Ale dobrze, że ostrzegłeś, może ktoś z kanciarzem na wadze zrobi porządek.
0 0
Z wodomierza po rozebraniu zostaje 40 dkg mosiądzu, z wyjątkiem niektórych włoskich wodomierzy które są ze stali KO
12 3
Zgadzam się z komentarzami! Pracuje tam na wadze cwaniaczek i tyle . Może szef zrobi z nim porzadek bo psuje firmie renom ę!!!
5 0
Panie właścicielu najwyższy czas potrząsnąć tym guwniożem bo popsuje Panu dobrą opinie na kturą pracował Pana ojciec i Pan całe życie?
10 1
Jak by dostał od skarbówki 3000 do zapłaty za oszustwo i zapłacił ze swojej kieszeni to by nie psuł renomy firmy
Pozostałe komentarze
4 1
Który to oszukuje ten młody czy stary bo tam chyba 2 jest?
4 2
Może trzeba zadać pytanie, ilu klientów oszukuje?
4 0
Ta Młoda męda ten stary jest super gość 😊
7 1
to słabo że brass bis to nie ma jakości!
3 12
Witam, pracownicy firmy Brass bis pozdrawiają wszystkich swoich klientów. Szczególnie tych którzy przyjeżdżają i postrzegają nas z góry. Jeśli klient jest obsłużony i mu nie odpowiada przyjęcie towaru ma możliwość go zabrać .
2 8
Ja bywam często na tym skupie tak zorganizowanego i czystego skupu nie widziałem. NIE raz widziałem sytuację jak klienci roszczeniowi wyprowadzają chłopaków z równowagi. A oni bez słowa ich obsługują.
2 2
Trzeba zhakować mu radiostajce i sto kilo dokładać do wagi Stachu ile było Stachu Romek 200 kilo a było 2 kilo
1 1
Przecież to jest spóła .... jsteście ślepi ?
2 0
Niestety tam oszukują,ja mu na wadzę od aluminium dałem ciężarek który równo waży 20 kg a u niego 10.Omijać.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz