Zamknij
REKLAMA

Buziak dla pięknej rudowłosej 33 tej farbowanej od firmy bud na papiezka jak jadę z pracy po 15 to nieraz cię widzę

Pozdrawiam miłe panie przy ul papieża co dzisiaj były oglądać koparkę zdziecmi

Konkurs na Miss „Przystanków”! Codziennie wiele dziewczyn stoi sobie dzielnie na włocławskich przystankach. Niektóre z nich cechuje wyjątkowa uroda, którą szczelnie skrywa maseczka. Celem konkursu jest odkrywanie tych tajemnic, więc zapraszam do wysłania zdjęcia na wskazany adres email! Zdjęcie powinno zawierać Ciebie, trzymającą karteczkę z narysowaną Tobą, będącą na przystanku ^^. Nagrodą dla „Miss Przystanków” jest zdobycie mojej uwagi, oraz randka ^^. Konkurs trwa do dnia, w którym uznam że się skończył ^^ Wspaniały pomysł, prawda? ^^ A więc zapraszam! Email: [email protected] I pamiętaj: „Miss Przystanków” to najbardziej prestiżowy tytuł w świecie środków komunikacji miejskiej!

buziaki dla fajnej rudowlosej z ul. papiezka

Witam wie może ktoś gdzie można odblokować telefon i Phone a1586 może jest jakiś dobry elektronik w naszym mieście

Witam, poszukuje kierowcy czerwonego renault Clio (oklejony białymi napisami) , który w poniedziałek 08.03.2021 ok. 17:20: na pasach ul.Okrzei przy wjeździe na pl.Powst.Styczniowego zabił by mnie i syna bo nie ustąpił pierwszenstwa. Kierowca innego samochodu przepuścił nas na pasach a ty chamie wjechales na rondo z piskiem opon. Radzę dodaj gazu i jedz prosto na policję.!!!

Witam wszystkich moze ktos pomoze , szukam pracy nawet jako pracownik fizyczny posiadam prawo jazdy kat.b , moze ktos cos wie.

Pani Aleksandro z Polnej gdzie teraz pani pracuje nie widuje pani w wiadomym miejscu. Nieśmiały :)

Miły, przystojny, bezrobotny Pan pozna : miłą, atrakcyjną bezrobotną Panią w celu wspólnego spędzania czasu wolnego od pracy xD

Ma ktoś dobrego kompa do grania na sprzedaż? Jak tak to proszę na maila info [email protected] pozdro