Zamknij
REKLAMA

Łysy małolacie, ty wiesz że o Tobie mowa. Nie będę aż taki i nie podam jak dokładnie byłeś ubrany, bo nie będę Ci robił obciachu którego i tak już sam sobie narobiłeś a wszyscy w lokalu widzieli jakiś pazerny. Zaprosić dziewczynę do Mast Kebab w taki mróz to bardzo fajny gest, ale zaje... z lady 50gr to już żenada... Za to 50gr które mi spadło chwilę wcześniej na ulotki i najzwyczajniej nie chciało mi się po nie wracać, a ty tak mało umiejętnie sobie włożyłeś do kieszonki, kup sobie gumy turbo to może kolejnym razem uda Ci się wziąść cały słoiczek z napiwkami. Ja jak będę następnym razem to obiecuję że zostawię Ci więcej ale w groszówkach żebyś mógł sobie pozbierać, a ta kamera której nie widziałeś pod sufitem fajnie to nagra. Tylko nie bierz już ze sobą dziewczyny i nie rób jej siary bo trochę jej szkoda przy Tobie

W dniu 16.01 w godzinach wieczornych zgubiono telefon Redmi Note 8 pro. Jeśli ktokolwiek znalazł bardzo prosze o kontakt, a na pewno jest gdzieś w pomieszczeniu gdyż sygnał jest cały czas lecz nikt nie odbiera.

Piękna blondyneczko, którą minąłem dziś przed Wzorcownią, pozdrawiam. Wymieniliśmy się spojrzeniem. Chętnie zabiorę cię na długi spacer. Wysoki w czerwonej kurtce. Pozdrawiam.

Szukam pani do wspólnego wyjazdu do pracy i życia w Niemczech znam język mam 30 lat

Czy ktoś wie jak się nazywa aptekarz z Apteki Alba? Młody, ciemnowłosy. Czy jest wolny? :)

Pozdrowienia dla pana, którego czasami widuję w delikatesach na Wiejskiej przy rolniczym, mijamy się w sklepie ale... brak mi odwagi. Łysy, czarny płaszcz. Mam nadzieję, że pan to przeczyta. Jest pan bardzo przystojny i spodobał mi się pan! Pozdrawiam!

Sylwester na placu przy gitarze

Pozdrowienia dla pani z nocnego na kaliskiej .byłem w drugi dzień świąt .piękna jesteś napisz a odezwę się.

Wczoraj wieczorem w taxi Opel Zafira znaleziono telefon Huawei. Proszę o kontakt za pośrednictwem spotted.

witam serdecznie czy moze ktos wie gdzie zrobic test na covid 19 przed wyjazdem do Niemiec...najlepiej pcr test