Zamknij
REKLAMA

Witam. Poszukuję ludzi o nazwisku Majer. Mój dziadek urodził się we Włocławku. Niedawno zmarł mój Tata i chciałbym odszukać część rodziny z jego strony. Jeśli to możliwe to liczę na pomoc z Waszej strony.

Witam, potrzebuje ktoś może korepetytorki z języka angielskiego na poziomie klasy 1,2,3 podstawowej? spoglądam na ❤️ i komentarze.

Szukam partnera na studniówkę, który potrafi się dobrze bawić. Odpowiadam na superki 😁

Szukam ładnej blondynki z piątkowej imprezy w lofcie. Miała czarne skórzane spodnie i białe trampki. Była ze znajomymi i chyba chłopakiem... wstydziłem się podejść.

Witam. Poszukuje dziewczyny widzianej w maku dnia 6.10.2019 jakoś pół godziny po meczu w ręczną junak/toruń. Miałaś czerwoną bluzę adidasa o ile się nie mylę, a naprzeciw Ciebie siedziała koleżanka ubrana na czarno. Jeśli to czytasz daj serduszkoo❤️

Hejka! Poszukuję chłopaka, którego widziałam w Kauflandzie dnia 28. 09.2019(sobota). Stałeś przy kasie chyba z siostrą i mamą. Miałeś niebieską bluzę z Nike, brązowe włosy oraz okulary. Kilka razy spotkaliśmy się wzrokiem. Jeśli to czytasz, zostaw po sobie jakiś ślad.

Witam. Poszukuję osób, które idą na dietetyke zaocznie do Kujawskiej Szkoły Wyższej? 🙂

Poznam miłą dziewczynę do poznania się i może czegoś więcej. Wiek do 22 lat o ile nie przeszkadza Ci to że sam mam 18 lat. Wymagania: miła, z poczuciem humoru, bez nałogów (poza paleniem), nie patrząca na wygląd i kasę... Odpowiadam na superki!

Szukam normalnego chłopaka do popisania, z czasem może coś więcej w wieku do 38 lat. 🙂

Zgubiono bilet PKS Kowal - Włocławek

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone