Zamknij
REKLAMA

Poszukuje tej pani po lewej stronie. Była ona na polowinkach 19.10 w A1. Bardzo mi się spodobała lecz zniknęła mi z oczu. Jeśli ktoś ją zna proszę o pomoc. Z góry dzięki

Hej, dwie śliczne brunetki z okolic Włocławka poszukują przystojnych, wysokich +17 brunetów do popisania a z czasem coś więcej ????

Dwie dziewczyny wysoka blondynka i średniego wzrostu brunetka w wieku 15 lat szukają chłopaków do popisania moze z czasem coś więcej Wymagania 175+ 16/17 lat Chętnych prosimy o reakcję "wow"-blondynka "super"-brunetka

Kiedy: dzisiaj (21.10) ok godz 15 30 Gdzie: mecz sms-lider koło OSiRu Opis: poszukuje rudowłosej dziewczyny pamiętam tylko że miałaś jakieś futerko na sobie. Widziałem cię koło OSiRu byłaś (chyba) z koleżanką. Potem poszłyście na mecz. Odezwij się ????

Poszukuję tego chłopaka ze zdjęcia! Bardzo mi się podobasz ???? zostaw po sobie jakiś ślad ????

W dniu 21 października została zgubiona legitymacja szkolna razem z legitymacja kolejowa. Znalazcę proszę o jak najszybszy kontakt.

Witam, poszukuje osob/osoby ktora byla swiadkiem wlamania i kradzieży rzeczy osobistych z samochody osobowego marki daewoo matiz, w nocy 19-20.10.2018r na parkingu przy orliku w Szpetalu Gornym przy ulicy Plockiej 18. Dla zlodzieja moje rzeczy sa bez wartosciowe a dla Mnie bezcenne. Prosze o jakie kolwiek informacje.

Witam, znalazłem srebrny medalik na drugiej murawie OSiRu za ławkami rezerwowych, proszę o zostawienie serca w celu dalszych informacji. Będę wymagał opisu medalika, pozdrawiam.

Chciałabym pozdrowić przystojnego ciemnego blondyna w czarnych spodniach i jeansowej kurtce. 20.10. Między godziną 12-14 zobaczyliśmy się w NewYorker (Wzorcownia). Później widzieliśmy się jeszcze kilka razy. Zostaw coś po sobie ????

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone