Zamknij
REKLAMA

Na jakiej zasadzie działają biletomaty w naszych autobusach MPK. Syn nie ma problemu z kupnem NFC przez telefon. Ja swoją karta zbliżeniową nie moge kupić biletu. Próbowałem kilka razy w różnych autobusach..

Strasznie nie lubię takiego zachoawnia u ludzi wścibskiego i ciekawskiego .ktory nie ma co robić i ludziom zagląda w bloku do skrzynki pocztowej a sam przecież swoja skrzynke pocztową ma niech zagląda do swojej- czy ludziom w pademi sie nudzi w domach nie sie zajmują swoim życiem a nie czymś bo to znaczy że nie maja własnego życia tylko czyims życiem sie nie intetesuja grzebanie w czyjes skrzynce pocztowej i korespondencji bardzo brzydkim zachoawniem czlowieka u nas we Włocławku. .

Bardzo dziękuję uczciwemu znalazcy tablicy rejestracyjnej (w okolicy ronda przy Biedronce na Michelinie), który dostarczył ją na Komendę Policji. Bardzo dziękuję. Niech dobro do Ciebie powróci :) Pozdrawiam.

Poszukuje Mieszkania M4 pod wynajem okazjonalny.Bez posrednikow.Moze ktos cos?Prosze o kontakt tel 518531931.Dziekuje.

Poszukuje Mieszkania M4 pod wynajem okazjonalny.Moze ktos cos?

Może ktoś polecić dobrego i w miarę taniego fryzjera męskiego w mieście?

3 stycznia 2022r. około godziny 10:45 pomiędzy Wronią a Okrzei widziałem piękną blond dziewczynę...jeśli to czytasz gorąco Cię pozdrawiam.

cześć szukam dziewczyny piszcie 724 542 651 ;s

Dzień dobry, może komuś udało się znaleźć zgubioną przeze mnie rękawiczkę skórzaną bordową ze złotą zawieszka w kształcie gwiazdy od Zienia. Pisałam w okolicach biedronki przy Wienieckiej, tej koło przejazdu kolejowego.

"SPRAWA WE WLOCLAWKU Z PSAMI DUZYCH RAZ "Dzien dobry mam prosbe niech Pilicja ii Straż Miejska cos zrobią u nas we Włocławku porzadek z wlascielami i ich duzymi psami ktore chodza bez kaganca bo czlowiek nie moze spokojnie wyjsc z bloku z wlasnej klatki z malym psem a strach ze taki duze bydle chodzi bez kaganca w ostaniej chwili wzielam psa na rece a ten bydlak naskoczyl mi plecy a wlascielka nawet nie umie trzymac swgo dużego psa rasy owczarek niebieckiego Wilka na smyczy ten pies ma jakies klopoty behawralne z wychowaniem niech dadza tego psa na szkolenie policyjne bo juz przechodzi wszelkie pojęcie co sie dzieje z ludzmi i ich psamy.