Zamknij
REKLAMA

Witam, z racji tego, że siłownia fitexpert będzie zamknieta chciałem zapytać o siłownie w hotelu młyn, w ktorej bedzie mozna kontynuować umowę. Czy jest dobrze wyposażona?


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Mily zmotoryzowany bez nałogów 28letni brunet z okolic Włocławka ,chętnie poznam dziewczynę podobnie z okolic

lat 23 szuka dziewczyny od lat 18 wzwyż, jedyny wymóg to rozsądek i odpowiedzialność. Modelem nie jestem, więc nie będę marudził co do wyglądu. I tyle, zdecydowane proszę o lajki, na oznaczenia nie odpowiadam.

Kiedy: 22 marca, ok. 17:30 Gdzie: Mc, Wzorcownia Opis: poszukuję chłopaka widzianego w Mc, blondyna z czerwoną torbą treningową. Byłeś z kolegą☺

16:30 Pozdrawiam koleżankę z autobusu nr 17 wysiedlismy na tym samym przystanku spojrzelismy się na siebie i się uśmiechnęłas nwm czy z powodu że na cb spojrzałem czy ci mama coś pow bo z nia siedzielas chętnie cie poznam

Kiedy dzisiaj 10-12 Gdzie hala OSiR Szukam dziewczyny która siedziała obok trzech koleżanek, a czasami był z wami jakiś chłopak. Byłaś najniższa, miałaś blond włosy, różowa kurtkę, siwe spodnie z dziurami i charakterystyczne etui z różowym pomponem. Wyszłaś z klasa jak tylko Kopernik skończył grać, wiec sugeruje ze z tej szkoły byłaś.

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018