Zamknij
REKLAMA

Witam. Poszukuje partnerki na wesele. Chciałbym żeby kobieta umiała dobrze się bawić, była wesoła i znała umiar w piciu. Z mojej strony mogę zagwarantować dobra zabawę i kulturę. Mam 25 lat 182 cm wzrostu. Zależy mi na dobrej zabawie i miłym towarzystwie. Chciałbym się z tą umówić parę razy żebym nie musiał gadać o pogodzie na weselu albo żeby stypy nie było .. dziękuję ????


Komentarze (1)

bartasbartas

1 0

siema na pewno znajdziesz na roksie panienke do wyboru do koloru.napewno dobrze będzie się bawic na weselu z niejednym gościem he 19:18, 16.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Witam. W Żabce na Zagajewskiego 18 znaleziono klucze. Są do odebrania w sklepie.

Hejka 15 letnia dziewczyna poszukuje osobników do popisania, może czegoś więcej? ???????? jeżeli jesteś zainsteresowany zostaw jakiś znak po sobie a na pewno się odezwę ????

Kiedy: zawsze Gdzie: czy we Włocławku jest jakieś miejsce do uprawiania street workoutu można zostawiać miejsca w komentarzach

Miły 20 latek chętnie pozna koleżankę, do wspólnych rozmów, spacerów. Czas pokaże jak będzie później. :> Jedyne wymagania z mojej strony to poczucie humoru i najlepiej 18+ :) Pozdrawiam, odpowiadam na lajki/komentarze!

Szukam chłopaka, który lubi się zabawić i który poszedłby ze mną jako osoba towarzysząca na birthday party? Odpowiadam na serduszka ???? wiek no od 18 ????

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone | 2018