Zamknij
REKLAMA

Mam trochę nietypowe pytanie, ale czy ktoś może kupił w ostatnim czasie od średniego wzrostu faceta o brązowych krótkich włosach w srednim wieku elektryka Smoke Stick prince p25 o kolorze różowo-białym Nie znam dokładnej daty kiedy mogło to mieć miejsce,ale prawdopodobnie 13.05.2019 r. Jeśli ktoś coś wie na ten temat prosiłabym o danie znać w komentarzu Prawdopodobnie został skradziony przez tą osobę.


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Wczoraj 21. 05 zgubiłem klucze prawdopodobnie na meczu Anwilu na sektorze D lub przed halą jeśli ktoś znalazł proszę o kontakt!

Trzy dziewczyny poszukują 3 chłopaków widzianych 21 maja około 8:30 w Netto (przy loku) Jeden z was miał wyjątkowo piękne spojrzenie i szarą bluzę. Wymieniliśmy się spojrzeniami ☺️Fajnie by było, gdybyście się odezwali 😌

Witam. Szukam dziewczyny z którą mijałem się dzisiaj przed 14 na placu, szła z 3 koleżankami, w stronę Warszawskiej. Pamiętam też, że parę dni temu wracała chyba autobusem linii 17 ubrana w żółta sukienkę.

Poszukuje chłopaka widocznego na zdjęciu. Przechodziłeś dzisiaj(21.05) na Wroniej obok byłej Astorii, mniej więcej w godzinach 15:20

Szukam tych dwóch dziewczyn 😃

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone