Zamknij
REKLAMA

Dnia 12.06.2019r. około godziny 19.00 została zbita szyba w samochodzie nad jeziorem Czarnym. Skradziono portfel z dokumentami oraz plecak, jeżeli ktoś coś widział proszę o kontakt.


Komentarze (1)

WloclawiankaWloclawianka

1 0

Współczuje 08:38, 13.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hej, pozdrawiam i proszę o kontakt dziewczynę z sobotniej imprezy tj. 15.06 w millionie (ciemne włosy, jasna sukienka, tatuaże na ręce i 1 na udzie) Zamienilismy że sobą 2 słowa, ale szybko mi ucieklas potem widziałem jak tanczysz, lecz nie chciałem się wcinac na parkiecie. Obserowalowalem cię cały wieczór, jesteś piękna! Jeśli miałabyś ochotę wyskoczyć na drinka daj znać w komentarzu lub napisz do admina tej strony o moje dane :)

Witam. Bardzo proszę o udostępnienie informacji na Państwa stronie że dziś tj. 15.06 zgubiono prawo jazdy na nazwisko Kopczyński Tomasz. prawdopodobnie na bulwarach podczas dni Włocławka lub w okolicach Hali Mistrzów.

Gdzie: boisko sarnia Kiedy: 15.06 Znaleziono klucze jak ktoś powie jaka przywieszka to oddam.

Znaleziono etui do telefonu Adidas 14.06 na imprezie w a1

Gdzie: Włocławek, Brzeska/Wyszyńskiego; Kiedy: Sobota, 15 Czerwca 2019 Kawałeczek po godzinie Jedenastej; Poszukuję dziewczyny, która szła przez Brzeską, skręciłaś w Wyszyńskiego, a potem chyba w ulicę Gdańską. Byłaś ubrana w krótkie spodenki i z tego co pamiętam to jasne - możliwe białe buty. Miałaś słuchawki na sobie i jeśli dobrze dostrzegłem, to tatuaż na plecach po lewej stronie. Spodobało mi się jak szłaś pewna siebie, wyprostowana, ale na luzie - coś czego dawno nie widziałem w tym mieście. Mogę dodać też, że to co mi się w Tobie spodobało, to zgrabne zadbane ciało. Przejeżdżałem Miejskim Środkiem Transportu, dlatego też nie mogłem podejść - dobre i takie tłumaczenie, prawda? ;p Pozdrawiam.

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone