Zamknij
REKLAMA

Poszukuję uroczej blondwłosej dziewczyny, która ubrana była w czarne bikini. Widziałem ją około godziny 19 w dniu 20.07 na jeziorze czarnym, była z kolegą z włosami na samuraja oraz z koleżanką również blondwlosa w zielonym bikini .Siedziała chwilę na pomoście po prawej stronie, a potem odpłynęła z znajomym na środek jeziora, gdy musiałem już iśc.

Hejka Z koleżanką szukamy fajnych osób do wyjścia razem, posmiania się, wyjścia nad jezioro itp, chłopacy i dziewczyny, którzy chcą się poznać niech dają superki A my dodamy do znajomych i stworzymy jakąś grupę czy coś ^^ Najlepiej 15+

Pozdrawiam chłopaka który był w KFC przy wzorcowni około godziny 18:40 z kolegami w środę 17.07. Miałeś czerwoną koszulkę i czerwoną czapkę z daszkiem, ciemne włosy 😉

Dziś 20 lipca we Wzorcowni został zagubiony kluczyk od samochodu marki Audi. Uczciwego znalazce bardzo proszę o zwrot i odbiór znaleźnego.

Poszukuję chłopaka, który zaczepił przedwczoraj (18.07) moją koleżankę. Przejechaliśmy obok Ciebie na rowerach, a ty się odwróciłeś i dałeś do zrozumienia, że wpadła Ci w oko. Było to na ulicy Bojańczyka. Jeśli dalej jesteś nią zainteresowany to daj znać, bo ona o Tobie caly czas nawija;)

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone