Zamknij
REKLAMA

Witam Szukam chętnych na wyjazd na Polandrock (Woodstock). Posiadam 3 komfortowe lub 4 mniej komfortowe miejsca na trasie Włocławek-Woodstock i 1 komfortowe lub 2 mniej komfortowe miejsca na trasie Woodstock- Włocławek. Wyjazd 31 lipca od rana powrót 4 sierpnia. Podróż wygodnym kombi więc miejsca na bagaże sporo. Jest to już mój 4 wyjazd samochodem na Woodstock. Dla osób które jadą pierwszy raz lub nie mają obozu mogę zaproponować przyłączenie się do dobrze zorganizowanego obozu zlozonego z fajnych ludzi i to z calej Polski. Odpowiadam tylko na komentarze. 🤘😀


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Witam. Poszukuję ludzi o nazwisku Majer. Mój dziadek urodził się we Włocławku. Niedawno zmarł mój Tata i chciałbym odszukać część rodziny z jego strony. Jeśli to możliwe to liczę na pomoc z Waszej strony.

Witam, potrzebuje ktoś może korepetytorki z języka angielskiego na poziomie klasy 1,2,3 podstawowej? spoglądam na ❤️ i komentarze.

Szukam partnera na studniówkę, który potrafi się dobrze bawić. Odpowiadam na superki 😁

Szukam ładnej blondynki z piątkowej imprezy w lofcie. Miała czarne skórzane spodnie i białe trampki. Była ze znajomymi i chyba chłopakiem... wstydziłem się podejść.

Witam. Poszukuje dziewczyny widzianej w maku dnia 6.10.2019 jakoś pół godziny po meczu w ręczną junak/toruń. Miałaś czerwoną bluzę adidasa o ile się nie mylę, a naprzeciw Ciebie siedziała koleżanka ubrana na czarno. Jeśli to czytasz daj serduszkoo❤️

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone