Zamknij
REKLAMA

Zgubiono telefon Redmi Note 7 czarny na trasie Płocka, Przystań miejska przy ul. Płockiej, Graniczna do Rybnickiej. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt.


komentarz (3)

nicknick

3 0

Mam nadzieję, że odzyskasz. Moja córka ostatnio przez nieuwagę zostawiła telefon na ławce w parku. Dobrze, że był GPS włączony, ganiałem za gościem po całym mieście, aż pod jego dom. Jak się gorąco zrobiło, to w pośpiechu odniósł, do biura rzeczy znalezionych. 13:18, 12.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JsjsjJsjsj

1 0

Zięcia ganiałeś? 19:01, 21.06.2020


LgbtLgbt

2 0

Zapomnij. Patusy już go przejęły. 19:10, 15.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pozdrawiam Pana, który zagląda często do STS :)

Hello. Jestem chyba pierwszym wloclawskim transseksualista. Czy nie zechcialby ktos wybrac sie ze mna na spacer przy przystani lub na kajaki, albo rowerami na Wikaryjke? Jestem niesmialy, gdyz boje sie atakow na mnie. Szukam chlopaka lub dziewczyny. Bede w najblizszy weekend we Wloclawku wieczorami na przystani na Piwnej w zielonym swetrze z bialym pudlem.

Witam mam trochę zlomu gdzie to mogę wywieźć i sprzedać we Wloclawku

Proszę jako zwykły ojciec o zaangażowanie się firm we Włocławku , Prezesów , Dyrektorów itd. o wsparcie dla małego Kacperka . Dużo jeszcze brakuję pieniążków a zegar tyka . Panowie i Panie obracacie takimi kapitałami , proszę jeżeli macie w sobie dobro a na pewno macie dołączcie się do zbiórki bez was będzie to bardzo trudne . Potocznie mówiąc pociągnijcie za sznurki nie zostawiajmy chłopca samego . Bardzo Was o to proszę wręcz nawet błagam .

Zgubiono tablicę CW 5947E Kazimierza Wielkiego