Zamknij
REKLAMA

Bardzo nie polecam korzystania z bankomatu MILLENNIUM na Ul.Kaliskiej ,w weekendy nie da się ani wypłacić ,ani wpłacić pieniędzy,sytuacja powtarza się co tydzień,obsługa ma w d...e mieszkańców oś .Południe.Pora zmienić bank.


komentarz (4)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


hgfhgf

1 6

I kogo to ? 19:12, 01.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LukoLuko

3 3

A ja bardzo polecam ten bankomat,nigdy mnie nie zawiódł. 19:47, 02.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KlientKlient

1 0

Ja natomiast polecam Bank Millennium. W szczególności oddział na Kościuszki . Najlepsze dziewczyny w mieście ! Kompetentne , miłe , uśmiechnięte ! Bankomat to tylko urządzenie , które czasem może się zepsuć ... 20:46, 06.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Na jakiej zasadzie działają biletomaty w naszych autobusach MPK. Syn nie ma problemu z kupnem NFC przez telefon. Ja swoją karta zbliżeniową nie moge kupić biletu. Próbowałem kilka razy w różnych autobusach..

Strasznie nie lubię takiego zachoawnia u ludzi wścibskiego i ciekawskiego .ktory nie ma co robić i ludziom zagląda w bloku do skrzynki pocztowej a sam przecież swoja skrzynke pocztową ma niech zagląda do swojej- czy ludziom w pademi sie nudzi w domach nie sie zajmują swoim życiem a nie czymś bo to znaczy że nie maja własnego życia tylko czyims życiem sie nie intetesuja grzebanie w czyjes skrzynce pocztowej i korespondencji bardzo brzydkim zachoawniem czlowieka u nas we Włocławku. .

Bardzo dziękuję uczciwemu znalazcy tablicy rejestracyjnej (w okolicy ronda przy Biedronce na Michelinie), który dostarczył ją na Komendę Policji. Bardzo dziękuję. Niech dobro do Ciebie powróci :) Pozdrawiam.

Poszukuje Mieszkania M4 pod wynajem okazjonalny.Bez posrednikow.Moze ktos cos?Prosze o kontakt tel 518531931.Dziekuje.

Poszukuje Mieszkania M4 pod wynajem okazjonalny.Moze ktos cos?