Szpital Czy we Włocławskim szpitalu są zatrudnieni nominowani z nadania partyjnego ? Z tego co ostatnio się słyszy to szpitale mają się wyczyścić z tych osób bo są od niczego a przynoszą spore obciążenie finansowe dla placówek służby zdrowia . Co wy na to ?25-06-2026 11:33:02
6 1
Komuniści zawładnęli Polską.Narodzie pora się obudzić!!!!!!
3 1
Na taczce trzeba ich powywozic !
0 1
Nie wiem, ja tam sie sprawami szpitalnymi nie interesuje, ale chętnie zrobie w kakao. Tumska 4
2 0
A i owszem jest w radziejowskim nieudacznik pisowski.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz