Jaki komis samochodowy we Włocławku ?
Jaki polecacie komis z autkami we Włocławku, ale taki żeby nie trzeba było do zakupionego auta na dzień dobry wpakować 10 tys.15-01-2021 07:40:33
Szukaj prywatnie z udokumentowanym serwisem zamiast komisowych rzęchow z Reichu z książkami serwisowymi kupionymi na allegro 😅
09:46, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Kujawiak10:01, 15.01.2021
266
Brak takiego komisu!!!!!!
10:01, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
zzzzzzzzz11:42, 15.01.2021
151
każde auto najlepiej sprawdzać z osobna i to porządnie, żeby płaczu nie było...
11:42, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
qw_13:23, 15.01.2021
197
Nie ma dobrego komisu... każdy będzie szukał okazji do przyjanuszowania. Tego możesz się obawiać nawet kupując od "osoby prywatnej". Znajdź ZAUFANEGO mechanika i na starcie przygotuj się na wydatek 2-3k na doprowadzenie auta do stanu "używalności". Jeśli mi nie wierzysz to policz sobie ile kosztuje kpl tarcze+klocki, napęd rozrządu, kpl opon i już wyjdzie niezła sumka, a prawie każde auto na sprzedaż ma jakąś jeszcze wadę do naprawy.
13:23, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Rozczarowany13:28, 15.01.2021
314
Tylko nie komis Omega na Chłodnej , same wraki a właściciel ślicznie się uśmiecha i przekonuje że wszystkie super, normalnie Niemiec płakał jak sprzedawał. Człowiek bez skrupułów ,własnemu ojcu by sprzedał aby tylko zarobić. Nie polecam.
13:28, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Prawda01:46, 27.01.2021
00
Masz racje!!
Same wraki!
01:46, 27.01.2021
Pozostałe komentarze
Xxl08:19, 15.01.2021
036
Do groszka jedz.
08:19, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
E15:23, 16.01.2021
22
XD
15:23, 16.01.2021
Kupilem 17:20, 16.01.2021
30
Odradzam groszka sprzedal mi zlom
17:20, 16.01.2021
przezorny08:51, 15.01.2021
133
na Wojskowej...
08:51, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Kilo13:06, 15.01.2021
131
To ten sam, co niedoświadczonym wraki sprzedaje, jako super-maszyny i jeszcze zimówki z odzysku dorzuca?
13:06, 15.01.2021
Kupiec22:35, 15.01.2021
60
Samochód od spodu skręcany trytytkami chcieli wcisnąć, nie wspomnę o warstwie lakieru...
22:35, 15.01.2021
disco polo król i ch09:02, 15.01.2021
324
W Pikutkowie na zakręcie
09:02, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Użytkownik10:33, 15.01.2021
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Renault21:55, 15.01.2021
10
Potwierdzam monaro z Nasiegniewa, komis godny polecenia. Samochody salon Polska z oryginalnym przebiegiem.
21:55, 15.01.2021
... 20:27, 17.01.2021
00
Kupiłem w Monaro w 2016 roku Mondeo. Jak się później okazało wg strony "historia pojazdu" licznik był cofnięty o 100 tys.
20:27, 17.01.2021
Vw10:46, 15.01.2021
138
Najlepszy komis na wojskowej u Guzika
10:46, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Stary12312:31, 15.01.2021
1223
Najlepszy komiksem jest Snopkowski na Jana Pawła ll.
12:31, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
david12:33, 15.01.2021
318
automac Ciechocinek sprowadzi ci auto jakie chcesz
12:33, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
No no 21:50, 15.01.2021
51
Buhaha
21:50, 15.01.2021
Mortar13:42, 15.01.2021
101
Wszystko zależy od kasy, jaką dysponujesz.
Chcesz tanio - znajdziesz tanio, ale nie oczekuj jakości.
Chcesz dobrze, to musisz zapłacić, a i tak sam musisz sprawdzić, bo nikt ci prawdy nie powie.
W komisach mówią wprost, że nie ma niebitych 10-letnich aut i starszych.
Jeśli niebity, to auta schodzą 2h po wystawieniu w internecie.
Bite stoją na placu przez miesiąc i dłużej, a jak zajdziesz, to komisiarz tym usilniej będzie ci zachwalał, im większy ma problem ze sprzedażą.
Dobrego auta nie trzeba reklamować - samo się sprzeda.
13:42, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
qw_19:53, 16.01.2021
01
Chyba, że jakiś maluch 1.4 lub mniejszy, wtedy takie auto ciężej sprzedać.
19:53, 16.01.2021
kyselak14:42, 15.01.2021
105
Kup używany lub poleasingowy w salonie zostawiony w rozliczeniu.
14:42, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Agagags21:20, 15.01.2021
421
Polecam city cars ul. Spokojna kupiliśmy tam auto 2 lata temu dostaliśmy gwarancję. Auto służy rodzinie do dziś cieszymy się że trafiliśmy na udcziwych sprzedawców.
21:20, 15.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
kwinto10:29, 16.01.2021
121
na michelinie działa łysy oszust z popaprańcem bratem,oj nie polecam.
10:29, 16.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
ryśek10:42, 16.01.2021
56
Jako takie zaufanie mam do komisu DAN-CAR i Monaro. Oczywiście jeszcze salony, które sprzedają też używane. Reszta to albo ludzie oderwani od pługa (chamscy, prostacy), albo ściemniacze sprzedający odpicowane wraki jak ulicy W.
10:42, 16.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Maniek7714:27, 16.01.2021
66
Goi Tune & Spa Włocławek ul Dobrzyńska przy tamie super obsługa, auta super.
14:27, 16.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
maciejatom15:07, 16.01.2021
111
DAWEKI na Grodzkiej. Kupiłem tam już 5 aut i nigdy nie było lipy. Nie jest tanio ale auta są w dobrym stanie. Brałem auta z Danii
15:07, 16.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
Auto13:17, 17.01.2021
30
Haha dobry masz humor auta z Danii a kiedyś kupował ciężarowe i przerejestrowywał na osobowe bo Dun auto dwuosobowe miał do orania w pracy te auto musiało zarabiać a nie stać miłego dnia pozdrawiam
13:17, 17.01.2021
maciejatom19:58, 18.01.2021
00
Możesz mówić sobie co tam chcesz. Nie mam w tym żadnego interesu żeby zachwalać albo nie. Ja jestem zadowolony.
19:58, 18.01.2021
M15:28, 16.01.2021
32
Komis, nie dziękuję. Jak chcesz pewne auto, to kup sobie po wynajmie. Auta od 1 do kilku lat, przebiegi prawdziwe od kilkunastu tysięcy do ponad 200, z podanym VIN do sprawdzenia, i historią. Ale nie od handlarza tylko bezpośrednio firmy. Wtedy jesteś pewien, że nie kupujesz paździerza. Ale co kto lubi.
15:28, 16.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:4
Odpowiedz
qw_19:54, 16.01.2021
11
Nie tyle po wynajmie, co poleasingowe warto polecić.
19:54, 16.01.2021
M20:50, 16.01.2021
00
W zasadzie to samo tylko, że po wynajmie może być od prywatnego użytkownika z mniejszym przebiegiem i w lepszym stanie.
20:50, 16.01.2021
qw_19:34, 17.01.2021
00
O wynajmowane auto z reguły średnio się dba =] mam na myśli mechanikę, bo o to co widać to skutecznie zawalczy właściciel floty.
19:34, 17.01.2021
M20:09, 18.01.2021
00
Sam wynajmuję, dbam jak o swoje. Wszystko zależy od człowieka.
20:09, 18.01.2021
Gość10:57, 17.01.2021
25
salon aut używanych auto strefa (tam gdzie był Peugeot)
mają same prawie nowe od 1 właściciela i nie bite, a że pewnie jakieś jeszcze na gwarancji... to i wszystko serwisowane w aso..
10:57, 17.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Podsumowanie12:32, 17.01.2021
100
Także autor postu
Wywołał gównoburze taka prawda u Handlarza się nie kupuje i tyle zawsze coś jest nie tak popatrzcie ceny aut w Niemczech one są droższe lub w podobnej cenie jak w kraju .Musi być coś uszkodzone aby było taniej i aby handlarz zarobił mobile.de
12:32, 17.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
m16:21, 17.01.2021
40
Widać, że pojawili się handlarze. Zaczęli minusować nieprzychylne opinie.
16:21, 17.01.2021
Polak 203223:47, 17.01.2021
02
Auta Lux Szpetal Górny Polecam.
23:47, 17.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Słuchaj 15:57, 21.01.2021
00
U złodzieja na toruńskiej same
15:57, 21.01.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
34 4
Szukaj prywatnie z udokumentowanym serwisem zamiast komisowych rzęchow z Reichu z książkami serwisowymi kupionymi na allegro 😅
26 6
Brak takiego komisu!!!!!!
15 1
każde auto najlepiej sprawdzać z osobna i to porządnie, żeby płaczu nie było...
19 7
Nie ma dobrego komisu... każdy będzie szukał okazji do przyjanuszowania. Tego możesz się obawiać nawet kupując od "osoby prywatnej". Znajdź ZAUFANEGO mechanika i na starcie przygotuj się na wydatek 2-3k na doprowadzenie auta do stanu "używalności". Jeśli mi nie wierzysz to policz sobie ile kosztuje kpl tarcze+klocki, napęd rozrządu, kpl opon i już wyjdzie niezła sumka, a prawie każde auto na sprzedaż ma jakąś jeszcze wadę do naprawy.
31 4
Tylko nie komis Omega na Chłodnej , same wraki a właściciel ślicznie się uśmiecha i przekonuje że wszystkie super, normalnie Niemiec płakał jak sprzedawał. Człowiek bez skrupułów ,własnemu ojcu by sprzedał aby tylko zarobić. Nie polecam.
0 0
Masz racje!!
Same wraki!
Pozostałe komentarze
0 36
Do groszka jedz.
2 2
XD
3 0
Odradzam groszka sprzedal mi zlom
1 33
na Wojskowej...
13 1
To ten sam, co niedoświadczonym wraki sprzedaje, jako super-maszyny i jeszcze zimówki z odzysku dorzuca?
6 0
Samochód od spodu skręcany trytytkami chcieli wcisnąć, nie wspomnę o warstwie lakieru...
3 24
W Pikutkowie na zakręcie
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
1 0
Potwierdzam monaro z Nasiegniewa, komis godny polecenia. Samochody salon Polska z oryginalnym przebiegiem.
0 0
Kupiłem w Monaro w 2016 roku Mondeo. Jak się później okazało wg strony "historia pojazdu" licznik był cofnięty o 100 tys.
1 38
Najlepszy komis na wojskowej u Guzika
12 23
Najlepszy komiksem jest Snopkowski na Jana Pawła ll.
3 18
automac Ciechocinek sprowadzi ci auto jakie chcesz
5 1
Buhaha
10 1
Wszystko zależy od kasy, jaką dysponujesz.
Chcesz tanio - znajdziesz tanio, ale nie oczekuj jakości.
Chcesz dobrze, to musisz zapłacić, a i tak sam musisz sprawdzić, bo nikt ci prawdy nie powie.
W komisach mówią wprost, że nie ma niebitych 10-letnich aut i starszych.
Jeśli niebity, to auta schodzą 2h po wystawieniu w internecie.
Bite stoją na placu przez miesiąc i dłużej, a jak zajdziesz, to komisiarz tym usilniej będzie ci zachwalał, im większy ma problem ze sprzedażą.
Dobrego auta nie trzeba reklamować - samo się sprzeda.
0 1
Chyba, że jakiś maluch 1.4 lub mniejszy, wtedy takie auto ciężej sprzedać.
10 5
Kup używany lub poleasingowy w salonie zostawiony w rozliczeniu.
4 21
Polecam city cars ul. Spokojna kupiliśmy tam auto 2 lata temu dostaliśmy gwarancję. Auto służy rodzinie do dziś cieszymy się że trafiliśmy na udcziwych sprzedawców.
12 1
na michelinie działa łysy oszust z popaprańcem bratem,oj nie polecam.
5 6
Jako takie zaufanie mam do komisu DAN-CAR i Monaro. Oczywiście jeszcze salony, które sprzedają też używane. Reszta to albo ludzie oderwani od pługa (chamscy, prostacy), albo ściemniacze sprzedający odpicowane wraki jak ulicy W.
6 6
Goi Tune & Spa Włocławek ul Dobrzyńska przy tamie super obsługa, auta super.
1 11
DAWEKI na Grodzkiej. Kupiłem tam już 5 aut i nigdy nie było lipy. Nie jest tanio ale auta są w dobrym stanie. Brałem auta z Danii
3 0
Haha dobry masz humor auta z Danii a kiedyś kupował ciężarowe i przerejestrowywał na osobowe bo Dun auto dwuosobowe miał do orania w pracy te auto musiało zarabiać a nie stać miłego dnia pozdrawiam
0 0
Możesz mówić sobie co tam chcesz. Nie mam w tym żadnego interesu żeby zachwalać albo nie. Ja jestem zadowolony.
3 2
Komis, nie dziękuję. Jak chcesz pewne auto, to kup sobie po wynajmie. Auta od 1 do kilku lat, przebiegi prawdziwe od kilkunastu tysięcy do ponad 200, z podanym VIN do sprawdzenia, i historią. Ale nie od handlarza tylko bezpośrednio firmy. Wtedy jesteś pewien, że nie kupujesz paździerza. Ale co kto lubi.
1 1
Nie tyle po wynajmie, co poleasingowe warto polecić.
0 0
W zasadzie to samo tylko, że po wynajmie może być od prywatnego użytkownika z mniejszym przebiegiem i w lepszym stanie.
0 0
O wynajmowane auto z reguły średnio się dba =] mam na myśli mechanikę, bo o to co widać to skutecznie zawalczy właściciel floty.
0 0
Sam wynajmuję, dbam jak o swoje. Wszystko zależy od człowieka.
2 5
salon aut używanych auto strefa (tam gdzie był Peugeot)
mają same prawie nowe od 1 właściciela i nie bite, a że pewnie jakieś jeszcze na gwarancji... to i wszystko serwisowane w aso..
10 0
Także autor postu
Wywołał gównoburze taka prawda u Handlarza się nie kupuje i tyle zawsze coś jest nie tak popatrzcie ceny aut w Niemczech one są droższe lub w podobnej cenie jak w kraju .Musi być coś uszkodzone aby było taniej i aby handlarz zarobił mobile.de
4 0
Widać, że pojawili się handlarze. Zaczęli minusować nieprzychylne opinie.
0 2
Auta Lux Szpetal Górny Polecam.
0 0
U złodzieja na toruńskiej same
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz