Dzisiaj rano dziobał sobie trawkę w podwórku na Tumskiej 4.
08:36, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Południe 08:37, 15.09.2022
136
Kaufland
08:37, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Tylko 08:39, 15.09.2022
1914
Tumska 4
08:39, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Jak to ????09:07, 15.09.2022
153
Był już na rożnie i zwiał ? Popytaj -może zgłosił się do jakiegoś weterynarza ?
09:07, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Pozostałe komentarze
Użytkownik08:40, 15.09.2022
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Adek12:03, 15.09.2022
13
Huehuehue dobre
12:03, 15.09.2022
Wiem08:48, 15.09.2022
921
Stare niesprzedane kurki poddaje się obróbce termicznej w markecie Kaufland. Wybór należy do Was, czy chcecie być zdrowi czy się rozchorować.
08:48, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:3
Odpowiedz
Akurat12:07, 15.09.2022
123
Sama jesteś stara i żadna obróbka ci już nie pomoże
12:07, 15.09.2022
Trubadur12:58, 15.09.2022
15
Kupuję regularnie w Kauflandzie nie narzekam. Tak dobrze wypieczony, że wszystkie bakterie gnilne wybite, a moc soli i przypraw uniemożliwia rozpoznanie smaku zepsutego mięsa.
Mimo to, smakuje świetnie z surówką i ziemniaczkami i nigdy nie miałem przebojów żołądkowych - chyba, że z przejedzenia. Z czystym sercem polecam - w obecnych trudnych czasach warto zacząć się przyzwyczajać do starego mięsa.
12:58, 15.09.2022
do glisty19:50, 15.09.2022
13
akurat tłusty trutniu nieakuratny ,
w Kaufland są kurczaki z truchła utylizaji
19:50, 15.09.2022
Kapitan sanders09:51, 15.09.2022
138
KFC na tumskiej 4
09:51, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Kurczak Bohater !09:54, 15.09.2022
91
Trzymamy kciuki !
09:54, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Kurczakdlakażdego10:04, 15.09.2022
19
W kawiarence na maja, za free
10:04, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
BRAWO !10:27, 15.09.2022
47
KURCZAK NA PREZYDENTA !!!!
10:27, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Konfitura10:42, 15.09.2022
37
Widziałem go ! W szalecie miejskim na Placu się ukrywa, w trzeciej kabinie.
10:42, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Gulasz 10:46, 15.09.2022
96
Tumska4
10:46, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Kurczak11:16, 15.09.2022
09
U Biedry
11:16, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Użytkownik11:26, 15.09.2022
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Edward11:31, 15.09.2022
79
My z żoną kupujemy kurczaka w Kauflandzie, do tego pampeczka i mamy rodzinny obiad.
11:31, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:2
Odpowiedz
NIE KŁAM !11:56, 15.09.2022
90
Nie kupujemy tylko zbieramy
Nie kurczaka tylko obgryzione szkielety
Nie w Kauflandzie tylko pod Kauflandem
I nie pampeczka tylko Dykta bryndą zwana
11:56, 15.09.2022
Edward13:11, 15.09.2022
43
Ktos sie podemnie podszywa to pewnie cheniek ten alkoholik
13:11, 15.09.2022
do Edwarda11:51, 15.09.2022
81
a twoja szanowna małżonka twierdzi że kostki po kurczaku to najlepiej pod Jagodziankę wchodzą. Stąd pewnie nazwa - Jagodzianka na Kostkach !
11:51, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Edward 13:13, 15.09.2022
24
Prosze sie o nie podszywanie do mnie szanowna patologio
13:13, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Edward 13:28, 15.09.2022
04
Zglosilem podszywanie sie podemnie
13:28, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz
Super14:43, 15.09.2022
62
To teraz czekaj na listonosza, w ciągu tygodnia powinieneś otrzymać wezwanie do redakcji DDW na Tumską 4 w celu dodatkowych wyjaśnień
14:43, 15.09.2022
Kuhczak15:01, 15.09.2022
34
Cheńka matka jest jak kurczak z rożna... każdy ją obraca
15:01, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
kurczak16:46, 15.09.2022
04
Na kaliskiej 94 w Gzelli można kupić, zadzwonić i będzie gorący czekał. Mają też inne mięsa na ciepło.
16:46, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Edward 20:50, 15.09.2022
20
Ulica Tumska jest jedną z najstarszych ulic miasta. W XVI wieku stanowiła naturalne połączenie kościoła biskupiego katedralnego z kościołem parafialnym pw. św. Jana i Starym Rynkiem. Jej rozwój nastąpił w latach dwudziestych XIX wieku, kiedy zaczęto budować okazałe, ciekawe architektonicznie kamienice. Najstarszy dom pod numerem 1 wybudowany został w końcu XVIII wieku według projektu architekta Antoniego Olszakowskiego. Podczas wojen napoleońskich przemianowana na ulicę Napoleona. Stara nazwa została przywrócona po Kongresie Wiedeńskim w 1815 roku. [1]
Ulica w XIX wieku i pierwszej połowie XX w. była jedną z najbardziej ruchliwych ulic miasta. Zwłaszcza w okresie międzywojennym przy Tumskiej znajdowało się wiele sklepów i usługowych zakładów rzemieślniczych. [2]
20:50, 15.09.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
17 5
Auchan i kauf
21 15
Dzisiaj rano dziobał sobie trawkę w podwórku na Tumskiej 4.
13 6
Kaufland
19 14
Tumska 4
15 3
Był już na rożnie i zwiał ? Popytaj -może zgłosił się do jakiegoś weterynarza ?
Pozostałe komentarze
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
1 3
Huehuehue dobre
9 21
Stare niesprzedane kurki poddaje się obróbce termicznej w markecie Kaufland. Wybór należy do Was, czy chcecie być zdrowi czy się rozchorować.
12 3
Sama jesteś stara i żadna obróbka ci już nie pomoże
1 5
Kupuję regularnie w Kauflandzie nie narzekam. Tak dobrze wypieczony, że wszystkie bakterie gnilne wybite, a moc soli i przypraw uniemożliwia rozpoznanie smaku zepsutego mięsa.
Mimo to, smakuje świetnie z surówką i ziemniaczkami i nigdy nie miałem przebojów żołądkowych - chyba, że z przejedzenia. Z czystym sercem polecam - w obecnych trudnych czasach warto zacząć się przyzwyczajać do starego mięsa.
1 3
akurat tłusty trutniu nieakuratny ,
w Kaufland są kurczaki z truchła utylizaji
13 8
KFC na tumskiej 4
9 1
Trzymamy kciuki !
1 9
W kawiarence na maja, za free
4 7
KURCZAK NA PREZYDENTA !!!!
3 7
Widziałem go ! W szalecie miejskim na Placu się ukrywa, w trzeciej kabinie.
9 6
Tumska4
0 9
U Biedry
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
7 9
My z żoną kupujemy kurczaka w Kauflandzie, do tego pampeczka i mamy rodzinny obiad.
9 0
Nie kupujemy tylko zbieramy
Nie kurczaka tylko obgryzione szkielety
Nie w Kauflandzie tylko pod Kauflandem
I nie pampeczka tylko Dykta bryndą zwana
4 3
Ktos sie podemnie podszywa to pewnie cheniek ten alkoholik
8 1
a twoja szanowna małżonka twierdzi że kostki po kurczaku to najlepiej pod Jagodziankę wchodzą. Stąd pewnie nazwa - Jagodzianka na Kostkach !
2 4
Prosze sie o nie podszywanie do mnie szanowna patologio
0 4
Zglosilem podszywanie sie podemnie
6 2
To teraz czekaj na listonosza, w ciągu tygodnia powinieneś otrzymać wezwanie do redakcji DDW na Tumską 4 w celu dodatkowych wyjaśnień
3 4
Cheńka matka jest jak kurczak z rożna... każdy ją obraca
0 4
Na kaliskiej 94 w Gzelli można kupić, zadzwonić i będzie gorący czekał. Mają też inne mięsa na ciepło.
2 0
Ulica Tumska jest jedną z najstarszych ulic miasta. W XVI wieku stanowiła naturalne połączenie kościoła biskupiego katedralnego z kościołem parafialnym pw. św. Jana i Starym Rynkiem. Jej rozwój nastąpił w latach dwudziestych XIX wieku, kiedy zaczęto budować okazałe, ciekawe architektonicznie kamienice. Najstarszy dom pod numerem 1 wybudowany został w końcu XVIII wieku według projektu architekta Antoniego Olszakowskiego. Podczas wojen napoleońskich przemianowana na ulicę Napoleona. Stara nazwa została przywrócona po Kongresie Wiedeńskim w 1815 roku. [1]
Ulica w XIX wieku i pierwszej połowie XX w. była jedną z najbardziej ruchliwych ulic miasta. Zwłaszcza w okresie międzywojennym przy Tumskiej znajdowało się wiele sklepów i usługowych zakładów rzemieślniczych. [2]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz