Zamknij
REKLAMA

Ważny urząd zmienia zasady funkcjonowania przez koronawirusa!

15:00, 16.10.2020 | M.O.
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne fot. depositphotos.com
REKLAMA

Starostwo Powiatowe we Włocławku zmienia zasady przyjęcia interesantów. Specjalne zarządzenie w tej sprawie wydał starosta Roman Gołębiewski. 

Epidemia koronawirusa w Polsce rozwija się. Świadczą o tym codzienne dane przekazywane przez Ministerstwo Zdrowia. Dobowy przyrost zachorowań sprawił, że rząd zdecydował się na rozszerzenie czerwonej strefy i wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa.

Na liście powiatów objętych czerwoną strefą znalazł się Włocławek i powiat włocławski. W związku z tym starosta Roman Gołębiewski zdecydował o wprowadzeniu ograniczeń w funkcjonowaniu urzędu. 

 Aby uniknąć rozprzestrzeniana się wirusa SARS-Cov-2 wprowadzamy ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu, które dotyczą przebywania w pomieszczeniach, kontaktu z pracownikami, a także kontaktu pomiędzy interesantami

- informuje w specjalnym komunikacie Roman Gołębiewski. 

Co się zmieni? 

Do budynków starostwa będzie mogła wejść ograniczona liczba interesantów, a odbiór dokumentów będzie odbywał się po uzgodnieniu z pracownikiem urzędu.

Jak czytamy w komunikacie nadal będzie możliwość wypełnienia i złożenia dokumentów w Punktach Obsługi Interesanta oraz skorzystania z kasy. 

W budynku Starostwa Powiatowego  przy ulicy Stodólnej, w którym mieszczą się Wydziały: Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Referat Administracji Architektoniczno-Budowlanej oraz jednostki: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności interesanci będą przyjmowani na parterze, gdzie uzyskają dalsze informacje od pracownika.

Natomiast w budynku przy ul. Cyganka 28 obsługa interesantów Wydziału Komunikacji odbywać się będzie odrębnym wejściem (brama od ul. Cyganka). Interesanci będą oczekiwali na zewnątrz i po wstępnej weryfikacji dokumentów, pracownicy będą zapraszali pojedynczo interesantów do budynku.

- Zachęcam do kontaktu telefonicznego oraz elektronicznego, jeśli sprawa nie wymaga wizyty w urzędzie. Przypominam, że przychodząc do urzędu, należy mieć zasłonięte usta i nos - kończy starosta włocławski. 

Urząd Miasta Włocławek także pracuje na specjalnych zasadach, choć, mimo że znaleźliśmy się ostatnio w czerwonej strefie, nie tak rygorystycznych, jak na początku pandemii, w marcu i kwietniu.

Szczegóły na temat pracy włocławskiego magistratu znajdziesz TUTAJ

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

:;:;:;:;:;:;

11 3

Cytuję autora: ,,Ważny urząd zmienia zasady funkcjonowania przez koronawirusa"!
Rozumiem z treści tego zdania, że koronawirus funkcjonuje w ważnym urzędzie, ale zmienia zasady.
..............
Z powodu koronawirusa - pracownicy ważnego urzędu zmieniają zasady swego urzędowania.
Z tego zdania zrozumiałbym, że koronawirus jest przyczyną zmian funkcjonowania ważnego urzędu.
============
W tygodniku "Angora" - zdarza się dość często ekspozycja takiej rubryczki, o nazwie: ,,Humor zeszytów".
15:14, 16.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pracownik gorszego sPracownik gorszego s

12 1

Oczywiście zagrożenie wyczuli, to pulchny i jego świta schowają się do norek, pewnie jeszcze premie sobie przyznać wypada, bo dzielnie stawiają czoła pandemii... Co z pozostałymi profesjami? Budżetów każdy utrzymywana z krwawicy obywateli jak zwykle chowa głowę w piasek. Wszak, "czy się stoi, czy się leży... " Mikroprzedsiębiorcy, czy małe firmy jakoś nie mogą sobie na to pozwolić... No tak, kontroling i karanie mandatami musi mieć przecież swoje ofiary... 15:34, 16.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TOTALITARYZMTOTALITARYZM

2 0

ważny urząd xd A MY LUDZIE PRACUJĄCY NA URZĄD TO CO NIE WAŻNI ?????????????????? 12:25, 17.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA