Zamknij
REKLAMA

Punkt szczepień w hali OSiR znów działa

18:21, 08.06.2021 | UM Włocławek/G.S.
Skomentuj Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Po przerwie spowodowanej brakiem zaplanowanych dostaw szczepionek wznowił działalność punkt szczepień w hali OSiR we Włocławku. 

- Punkt wznowił funkcjonowanie w normalnym trybie, tzn. jest czynny we wszystkie dni tygodnia od godziny 8:00 do 18:00

 - informuje włocławski ratusz. 

Zapisy telefoniczne do Powszechnego Punktu Szczepień w Hali OSiR odbywają się w dni powszednie w godzinach 8:00-16:00 pod numerami tel. 512-423-991 oraz 507-479-534.

Aby zarejestrować się na szczepienie przeciwko covid-19, można też zadzwonić na infolinię NFZ pod numer 989. Konsultanci pomogą znaleźć punkt szczepień niedaleko miejsca zamieszkania, z dogodnym terminem.

Na szczepienie można zarejestrować się także elektronicznie poprzez e-rejestrację dostępną na stronie: pacjent.gov.pl. System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko danego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie dogodny albo osoba będzie chciała zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że pacjent skorzysta z dostępnej wyszukiwarki i wskażesz dogodną dla siebie datę i lokalizację.

Pod adresem: http://www.wloclawek.pl/pl/artykul/76/17528/4-maja-rozpoczna-sie-szczepienia-w-hali-osir-jak-sie-zarejestrowac udostępniono ankietę dla osób zarejestrowanych. Po wypełnieniu można przyjść z nią na szczepienie. To usprawni proces szczepienia, ale nie jest obowiązkiem.

(UM Włocławek/G.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%