Od piątku, 25 czerwca we Wzorcowni można od ręki zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson. W centrum handlowym uruchomiono punkt szczepień przeciw COVID-19!
Zlokalizowany na drugim piętrze centrum handlowego punkt przyjmuje chętnych w godzinach 10:00-20:00 od poniedziałku do soboty.
Wystarczy chcieć się zaszczepić przeciw COVID-19, przybyć z dowodem osobistym, wypełnić dostępny na miejscu kwestionariusz oraz odbyć krótką rozmowę z lekarzem.
Jeśli stan zdrowia na to pozwala, zostanie się zaszczepionym!
Osoby zaszczepione dla bezpieczeństwa powinny pozostać 15 minut po szczepieniu na terenie punktu, aby spokojnie pod czujnym okiem personelu medycznego obserwować reakcję organizmu.
Podczas wizyty należy pamiętać o konieczności noszenia maseczki, utrzymaniu bezpiecznego dystansu od innych osób i dezynfekcję rąk przy wejściu.
DUSZYCZKA16:46, 25.06.2021
ALE NACISK NA SZCZEPIENIA :) WINCYJ NAGRÓD ,WINCYJ PININDZY WINCYJ WINCYJ !!! WŁADZO DAJTA MI MIESZKANIE Z MELDUNKIEM DOBRE JEDZENIE BYM PRZED SMIERCIĄ DOBRZE SIE ZABAWIŁA :) BO Z MOIM ODKLEJENIEM MÓZGOWYM CIĘŻKO MNIE ZWABIĆ BYM SIE ZASZCZEPIŁA XD
Apollo16:56, 25.06.2021
Patrzcie jak rządzący dbaja o nasze zdrowie, jakos nie przypominam sobie by w przypadku "aspartanu" czy toksycznych i rakotworczych środków ochrony roslin tez tak o nas dbali!!?, ta "dobroc" z ich strony brzydko pachnie plus ta nachalna propaganda.
Marianna12421:41, 25.06.2021
Do czego się jeszcze posuną,by udało im się dostarczyć ten preparat genetyczny,eksperymentalny?wszystkie te tzw"szczepionki są w fazie testu,i np.Astra Zenecka ukończy badania w marcu 2024r.,pozostałe wcześniej....PRZEKAŻCIE TO LUDZIOM,KTÓRZY O TYM NIE WIEDZĄ.POCZEKAJCIE DO KOŃCA TYCH TESTÓW...NIE MA PRZYMUSU.SĄ DOBROWOLNE,BY NIE PŁACIĆ ODSZKODOWAŃ!!!!!!!!
!!21:52, 25.06.2021
PRACODAWCA NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WYSZCZPIENIE SWOICH PRACOWNIKÓW I NIE PŁACI ŻADNYCH ROSZCZEŃ ! NIKT NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SKUTKI POSZCZEPIENNE LUDZIE MYŚLCIE ŻADNYCH ODSZKODOWAŃ NIE DOSTNIECIE ! DLA NICH JESTEŚCIE KRÓLIKAMI KORPORY
Poszli stąd 19:30, 26.06.2021
Won foliarze
Piotras09:21, 28.06.2021
Wejdźcie sobie na kilka antyszczepionkowych stron , na większości z nich jest zakładka wesprzyj nas finansowo. I co wy na to? . Pozdrawiam zaszczepionych
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Plaga meszek w Michelinie. Mieszkańcy mają dość
Zapraszam na zawiśle tam jest dopiero plaga.
Xdd
07:26, 2025-05-21
Plaga meszek w Michelinie. Mieszkańcy mają dość
Batyr chce podpisać wszystko tylko niech podpisze notarialnie czysty populizm Solidarność ta nie partyjna to nie elektorat pisu
Żenada
07:06, 2025-05-21
Tak wypadł kandydat z Włocławka. Znamy wynik
Chory człowiek. Tylko tyle powiem
Bobo
07:04, 2025-05-21
Plaga meszek w Michelinie. Mieszkańcy mają dość
Wszystkie plagi za rządów Tuska na ten biedny Włocławek.
Larry
07:00, 2025-05-21
0 2
owiń sie w folie bombelkową jak wychodzisz z domu żeby cie świrus nie złapał 🤣🤣🤣