Zamknij

Film o handlu dziećmi wstrząsnął Polską! Jest reakcja komisji ds. pedofilii

09:35, 09.02.2021
Skomentuj Kadr z filmu "Oczy Diabła" w reżyserii Patryka Vegi fot. screen YouTube Kadr z filmu "Oczy Diabła" w reżyserii Patryka Vegi fot. screen YouTube

Patryk Vega jest autorem wstrząsającego dokumentu "Oczy diabła". Film dostępny w internecie porusza kwestię handlu dziećmi. Produkcją zainteresowała się już Państwowa Komisja ds. Pedofilii.

Patryk Vega to polski reżyser, a także socjolog, producent filmowy i scenarzysta. To twórca takich filmów jak "Pitbull", "Polityka", "Kobiety Mafii" czy "Pętla". 

Vega porusza tematy trudne. Tym razem wypuścił dokument na temat handlu dziećmi. Film pt. "Oczy Diabła", który dostępny jest od 2 lutego na kanale Patryka Vegi na YouTube.

W filmie Vega przedstawił historię kobiety, która chciała sprzedać dziecko. Polski reżyser za cel postawił sobie uratowanie dziecka.

Jak wynika z dokumentu proceder handlu ludźmi kwietnie w Polsce i krajach Europy. Dzieci sprzedawane są do domów publicznych, a także na narządy. Vega w swoim filmie rozmawiał zarówno z pośrednikami w tej transakcji jak i z samym handlarzem. 

Wstrząsający dokument obejrzało już ponad 3 miliony osób. 

Sprawą zainteresowała się także Państwowa Komisja ds. Pedofilii. Komisja zwróciła się już do Prokuratora Krajowego z prośbą o udzielenie informacji "czy prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie przedstawionych w wyżej przywołanej produkcji okoliczności, które wskazują na możliwość popełnienia szeregu przestępstw - w tym nadużyć seksualnych wobec małoletnich poniżej lat 15".

W oficjalnym komunikacie komisja poinformowała, że "podejmuje działania mające na celu zapewnienie niezwłocznej reakcji organów państwa oraz organizacji i podmiotów w zakresie zwalczania nadużyć seksualnych, a także podejmuje działania umożliwiające pociągnięcie do odpowiedzialności sprawców tych nadużyć". 

(M.O.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

Timi Timi

13 3

To co nagle się komisja obudziła ? Jedna osoba potrafi zrobić więcej niż cała zgraja nieudaczników !!!

10:00, 09.02.2021
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

GfGf

1 5

...a ty co wiedziałeś?zrobiłeś coś?

11:14, 09.02.2021

YTYT

0 0

BEDNARZ NA YT MÓWI TO JUŻ OD PARU LAT O PIZZAGATE I RÓZNEGO TEGO RODZAJU HISTORII

13:30, 09.02.2021

LgbtLgbt

0 5

Jam to pedofil i sutener swojej mamusi

12:08, 09.02.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DZIECI MATRIXADZIECI MATRIXA

3 0

MAM KSIĄŻKĘ DARKNET CO TAM SIE WYPRAWIA TO BEZ CZŁOWIECZEŃSTWO W JAKIM ŚWIECIE ŻYJEMY BOGATEMU NIKT NIE ZABRONI ROBIĆ RZECZY NA KTÓRE MA NA TO OCHOTĘ POLECAM TEŻ FILM NA CDA O DARKNECIE ;) NIC Z TYM NIE ZROBIĄ SĄ TO MOŻNE BOGATE LUDZIE MAJĄCE RODZINY NA ZLECENIE MOŻNA ZABIĆ , HANDLOWAĆ ŻYWYM TOWAREM ,OBEDRZEĆ ZE SKÓRY ^^ NAWET POLICJA W TO SIE NIE WTRĄCA .....

13:20, 09.02.2021
Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Mistrz13Mistrz13

2 1

No bo tak jest i będzie każdy wie o Ty i nik takich ludzi nie ruszy bo się boją w Polsce takie rzeczy się dzieją a Policja wie i nic z tym nie robi tylko jak maski nie założysz to wiedzą albo restauracje idt to ich lubią gnębić
Pozdrawiam

18:32, 09.02.2021

DZIECI MATRIXADZIECI MATRIXA

1 0

DOKŁADNIE POZDRO

20:12, 09.02.2021

ApageApage

2 1

To efekty robta co chceta, moja macica, błyskawica, czarnych marszy poj.... parasolek, walki z Kościołem i religia wynaturzen seksualnych. Film pokazuje do czego prowadzi lewactwo i jej programy.

22:40, 10.02.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%