Zamknij
Ważne

To będzie armagedon? Rolnicy chcą blokować drogi na koniec wakacji 

15:08, 12.08.2021 Aktualizacja: 15:32, 12.08.2021
Skomentuj Fot. archiwum DDWloclawek Fot. archiwum DDWloclawek

Koniec wakacji dla wielu wracających z urlopów lub świadczących pracę jako kierowcy może być niezwykle ciężki. Organizacje rolnicze zapowiedziały blokady dróg i "najazd" na Warszawę. 

To ma być, jak zapowiedział lider Agrounii Michał Kołodziejczak, "krzyk rozpaczy". Blokady dróg mają być odpowiedzią na brak reakcji ze strony premiera Mateusza Morawieckiego na propozycję spotkania. 

Padłu już termin zapowiedzianych blokad. Lider AgroUnii nie podał jednak miejsc, w których pojawią się protestujący. Te mają być przekazane opinii publicznej w przyszłą środę (18 sierpnia).

Kołodziejczak powiedział, że blokady w niektórych miejscach mogą potrwać nawet dwie doby.

- 24 i 25 sierpnia będziemy blokować drogi, w co najmniej kilku miejscach w całym kraju. Blokady będą trwały 24 godziny, a niektóre 48 – mówił Michał Kołodziejczak cytowany w serwisie Money Wirtualnej Polski.

Lider Agrounii stwierdził, że premier nie widzi problemów polskiej wsi, a tam jest "rozpacz, jest drożyzna, jest brak perspektyw". Wskazywał, że rolnicy nie mają komu sprzedawać świń, a mnóstwo mięsa trafia do Polski z zagranicy.

Dlatego po blokadzie dróg rolnicy chcą zrobić "najazd" na Warszawę. To ma nastąpić jesienią.

Rolnicy tym razem mają być "bardziej radykalni niż do tej pory".

(M.O.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(11)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE
Rolnik

11 3

Rolnicy to pracują w polu i nie mają czasu na wygłupy. Nazywanie uczestników tej politycznej akcji rolnikami jest tak samo prawdziwe jak to, że PiS wyłączy TVN.

2021-08-12 15:37:48
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zawiślok.Zawiślok.

0 0

Znowu, będzie zakaz zgromadzeń i nakaz noszenia maseczek. Nie dziwicie się jak się za dużo daje to potem wszystko drożeje i zamiast ludzie się jednoczyć coraz bardziej są podzielni.

18:30, 12.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszczzuch mieszczzuch

2 7

i bardzo kufa dobrze. Mają powód to strajkują.

18:57, 12.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Agrounia Agrounia

7 2

To organizacja która te zadymy organizuje i jest wspierana przez PO . Dlaczego tego nie napiszecie ?

19:28, 12.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Porażka Porażka

5 1

Was to juz naprawdę pogięło do reszty

21:59, 12.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

siać w kieleckiesiać w kieleckie

2 1

*%#)!& ćwoki .

02:44, 13.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NabytekNabytek

8 2

Prawdziwi rolnicy tyrają od świtu do wieczora!A ci to są nygusy ktòrzy za pieniądze z unii remontują stare chałupy ,zmieniają auta i lansują się na zagranicznych wycieczkach!

06:38, 13.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

12351235

4 2

Rudy wróci, stare wróci to sobie wszyscy przypomną jak było ,i bardzo dobrze bo już żal patrzeć jaką ludzie krótką pamięć mają.

07:54, 13.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AksonAkson

2 0

Niech blokują, ale ja w ramach protestu przestanę czytać etykiety podczas zakupów i nie będę wnikać, czy ziemniaki są od Niemca, czy od polskiego rolnika.

13:24, 13.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tomtomtomtom

4 0

To są skończone poj*by. Blokują drogi szkodząc tylko Bogu ducha winnym kierowcą a ci odpowiedzialni za ich problemy siedzą sobie w Warszawie i się z nich śmieją. Policja powinna od razu usówać tych *%#)!& z drogi.

18:45, 13.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

andzziaandzzia

0 0

.,Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało,
moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie:

www.zakazanarandka.pl
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub
zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.

21:50, 13.08.2021
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%