Zamknij
REKLAMA

To już się dzieje. Popularny fast-food testuje nową kanapkę

16:50, 15.09.2021 | Źródło: Wirtualne Media
Skomentuj Rewolucja staje się faktem. Fot. Grażyna Sobczak
REKLAMA

McPlant, czyli wegański burger ma trafić jeszcze w tym miesiącu w ręce pierwszych klientów. Burger ma trafić do menu wybranych restauracji w Wielkiej Brytanii. Kiedy możemy spodziewać się tej kanapki w Polsce?

W listopadzie 2020 roku sieć McDonalds potwierdziła wprowadzenie do oferty kanapki o nazwie McPlant. Burgera, w której rolę mięsa przejmą odpowiednio przygotowane surowce pochodzenia roślinnego. 

Wegańskie burgery, zdaniem sieci, miałyby smakiem przypominać tradycyjne odpowiedniki.

Sieć McDonalds zawarła porozumienie z firmą Beyond Meat zajmującą się wytwarzaniem roślinnych zamienników mięsa. Oprócz tego burger ma zawierać sezamową bułkę, wegański ser na bazie białka grochu, sos sporządzony z roślin, musztardę, ketchup, świeżą cebulę, ogórki, sałatę i pomidory.

Teraz sieć informuje o kolejnym kroku. Sieć fast-food jeszcze we wrześniu wprowadzi pilotażowo do sprzedaży wegańską kanapkę McPlant. 

Burgery mają być przygotowywane na innych stanowiskach niż mięsne potrawy. Chodzi o zminimalizowanie ryzyka łączenia tłuszczów roślinnych z tymi pochodzenia odzwierzęcego. 

- Burger McPlant trafi do sprzedaży 29 września w 10 wybranych restauracjach w Wielkiej Brytanii - możemy przeczytać na portalu Wirtualne Media. 

Od przyszłego roku kanapka wejdzie do stałego menu na Wyspach Brytyjskich i w Irlandii.

Zainteresowanie klientów nowym produktem ma być odpowiedzią na pytanie, kiedy McPlant trafi na inne rynki. 

(Źródło: Wirtualne Media)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

KORPO  KORPO

4 1

SPOKO LOKO JEST APLIKACJA ZJEDZĄ 50 TAKICH I NA FB WYSZCZUPLĄ TWARZ (ŻUCHWĘ ) I TROCHĘ SADŁA APLIKACJĄ W SMARTFONIE A NA MIEŚCIE 100 KG ŻE NASTĘPNYM RAZEM NIE WEJDZIE DO MC PRZEZ FUTRYNĘ 🤣🤣🤣🤣 20:15, 15.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

McBajecznyMcBajeczny

3 1

Czas odpalić reaktor! Marek Wojtkowski będzie wmawiał mieszkańcom, że wszystko w porządku. Powtórka z Czarnobyla...1984 rok... 21:48, 15.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AsaAsa

2 0

W MC je tłuszcza z wypryskami na twarzy i otyłością. Ja to się wstydzę przed znajomymi w ogóle przechodzić kolo MC aby nikt nie pomyślał, ze jem ten syf. 23:49, 15.09.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

!!

0 0

MIAŁAM TAK 10 LAT TEMU 22 LATA JADAŁAM TAM :) ALE ŻE SZUKAŁAM JAK WYJŚĆ ZA MATRIXA NIE CHODZĘ JUŻ 15 LAT :) FRYTECZKI WŁASNEJ ROBOTY SMAKUJĄ LEPIEJ . 12:59, 17.09.2021


REKLAMA
0%