Zamknij

Wyciekł list ważnego generała! "Musimy być gotowi do walki"

12:00, 20.06.2022
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixaby Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixaby

Brytyjska armia "musi być gotowa do walki w Europie". List o takiej treści przesłał do swoich podkomendnych nowy dowódca lądowych Wielkiej Brytanii gen. Patryck Sanders.

Treść listu została wysłana, jak donosi Wirtualna Polska, poprzez wewnętrzną sieć ministerstwa obrony, a ujawniły ją brytyjskie media. Autorem listu jest gen. Patrick Sanders, który zastąpił gen. Marka Carletona Smitha.

"Musimy być gotowi do walki"

Jak wspomina w liście jest pierwszym od 1941 roku szefem sztabu generalnego "obejmującym dowództwo nad armią w cieniu wojny lądowej w Europie, w którą zaangażowane jest mocarstwo kontynentalne".

Gen. Sanders ostrzega, że w obecnej sytuacji brytyjska armia "musi być gotowa do walki w Europie".

- Inwazja Rosji na Ukrainę podkreśla nasz podstawowy cel - ochronę Wielkiej Brytanii oraz gotowość do walki i wygrywania wojen na lądzie - oraz wzmacnia wymóg odstraszania rosyjskiej agresji groźbą użycia siły - pisał do swoich podkomendnych. 

Cel brytyjskiej armii? "Pozbawić szansę Rosji" 

Nowy dowódca wojsk lądowych wskazuje, że celem armii jest "przyspieszenie mobilizacji i modernizacji armii, aby wzmocnić NATO i pozbawić Rosję szansy na zajęcie kolejnych obszarów Europy".

- Świat zmienił się od 24 lutego i obecnie istnieje palący imperatyw wykucia armii zdolnej do walki wraz z naszymi sojusznikami i pokonania Rosji w bitwie - cytuje list Wirtualna Polska. 

 

(Źródło: Wirtualna Polska)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

chłopczyk w rurkachchłopczyk w rurkach

3 1

Jakieś żarty chyba. Na wojnie popsułby mi się makijaż ...

13:34, 20.06.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


XD XD

5 2

I po co siejecie propagandę w tym syfie? Już źródło czyli wp to wystarczająco żenujący portal, ale wy lepsi nie jesteście

14:19, 20.06.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zbieracz chrustuzbieracz chrustu

1 0

Tępić te pissowskie karaluchy i te robactwo co na nich głosuję ! TFU! Na pohybel pissbolszewi! 💩💩💩💩💩 💩💩💩

21:45, 21.06.2022
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%