O tym się mówi Włocławek

Zamknij
Ważne

Pedofil recydywista zatrzymany. Kolejny raz zaatakował dziecko

Źródło: PAP 13:00, 08.08.2024 Aktualizacja: 18:38, 20.10.2025
4 Pedofil recydywista zatrzymany. Kolejny raz zaatakował dziecko Fot. Freepik

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który po raz kolejny dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym wobec nieletniego. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

"Piotr H. usłyszał zarzut doprowadzenia do innej czynności seksualnej osoby poniżej 15 lat" - podaje PAP.

Mężczyzna, który przebywał w domu u swojego brata, został zatrzymany przez policję tuż po dokonaniu przestępstwa.

Prokuratura natychmiast wystąpiła z wnioskiem o areszt tymczasowy, co sąd zaakceptował, biorąc pod uwagę przeszłość kryminalną zatrzymanego.

To nie pierwszy raz

Piotr H. nie po raz pierwszy jest oskarżany o pedofilię. Jego kartoteka jest pełna wyroków za podobne przestępstwa.

W 2007 roku został skazany na dwa lata więzienia, a po opuszczeniu zakładu karnego w 2009 roku ponownie zaatakował dziecko.

Kolejne wyroki, w tym siedmioletnia odsiadka za przestępstwo w Głogowie i czteroletnia za podobny czyn w 2016 roku, nie zniechęciły go do powrotu na przestępczą ścieżkę.

Decyzja o areszcie

Sąd zastosował trzymiesięczny areszt tymczasowy wobec Piotra H.

Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu, ale odmówił składania dalszych wyjaśnień.

(Źródło: PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

jarek1904jarek1904

3 0

Obciąć mu wacka i po problemie.
Jeszcze na czole zrobić tatuaż z napisem PEDOFIL .

20:04, 08.08.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%