Zamknij
REKLAMA

"Nowa" kanapa i 1000 zł w kieszeni! Tak swój mebel zmieniła nasza Czytelniczka

24.02.2021

Żeby zmienić wystrój mieszkania, wcale nie trzeba wydawać fortuny! Nasza Czytelniczka pokazuje, jak "wymieniła" kanapę za niespełna 300 zł.

Nowa kanapa to koszt przynajmniej 1000 zł. Jeśli chcemy postawić na solidny, designerski mebel, cena może być o wiele wyższa i sięgnąć kilku lub nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Kłopotliwe może być również wybranie odpowiedniej kanapy do naszego wnętrza.

Nasza Czytelniczka pochwaliła się rozwiązaniem, po które sięgnęła, by zmienić wystrój salonu bez drenowania domowego budżetu i długich, żmudnych poszukiwań nowego mebla.

- Wystarczyło wyrzucić stare, brązowe poruchy, narzucić na kanapę welurową, pasującą kolorem do zasłon, narzutę z ciekawą fakturą i dodać mniejsze, kolorowe poduszki. Kanapa jest jak nowa!

- opowiada o metamorfozie swojego maila pani Zofia.

Oto efekt metamorfozy salonowego mebla:

"Nowa" kanapa kosztowała naszą Czytelniczkę niecałe 300 zł.

Pochwal się, jak Ty zmieniłeś swoje mieszkanie! Prześlij zdjęcia pomieszczenia lub mebla przed i po metamorfozie, opisz, co się zmieniło i jaki był koszt całej operacji.

Wiadomość wyślij pod adres [email protected] z dopiskiem DOM i OGRÓD. Wszystkie nadesłane metamorfozy wnętrz pokażemy na ddwloclawek.pl, a najciekawsze nagrodzimy!

REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz