Zamknij
REKLAMA

METAMORFOZY WNĘTRZ: Pokaż, co zmieniłeś w swoim domu i wygraj nagrody!

24.02.2021

METAMORFOZY WNĘTRZ: Pokaż, co zmieniłeś w swoim domu i wygraj nagrody!

Rusza akcja METAMORFOZY WNĘTRZ na DDWloclawek.pl! Osoby, które podzielą się z nami najciekawszymi pomysłami na wystrój wnętrz, zostaną nagrodzone.

W uruchomionym niedawno dziale „Dom i ogród” na DDWloclawek.pl chcemy pokazywać nie tylko porady profesjonalistów z branży budowlanej i architektonicznej, ale również praktyczne rozwiązania, które mieszkańcy Włocławka zastosowali w swoich domach.

Dla amatorów aranżacji i dekoracji przygotowaliśmy akcję METAMORFOZY WNĘTRZ. Każdy, kto zmieni wygląd swojego mieszkania, jednego pomieszczenia, a nawet jednego mebla, może pochwalić się efektami swojej pracy na łamach naszego portalu.

Co pokażemy w ramach METAMORFOZ WNĘTRZ?

W cyklu METAMORFOZY WNĘTRZ chcemy pokazywać zarówno wielkie, jak i małe zmiany, jakie zachodzą we włocławskich domach i mieszkaniach.

Czekamy na zdjęcia rewolucji w kuchniach, łazienkach, salonach czy sypialniach, ale również na pomysłowe zmiany w dekoracji wnętrz, które często udaje się uzyskać niewielkim kosztem.

Chcesz pochwalić się tym, co zmieniłeś w swoim domu lub mieszkaniu?

Prześlij zdjęcia przed i po metamorfozie pod adres: [email protected] Napisz, na czym polegały zmiany oraz (opcjonalnie), ile kosztowały.

Wszystkie nadesłane METAMORFOZY WNĘTRZ pokażemy w dziale "Dom i ogród" na DDWloclawek.pl. Co miesiąc nagrodzimy najciekawszą z nadesłanych aranżacji.

REKLAMA

komentarz (1)

KarolKarol

0 0

Zrobiłem metamorfozę mieszkania dzięki świetnym meblom z https://stolarzbieniek.pl/ 10:36, 01.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz