Zamknij
REKLAMA

Tak może wyglądać twoje mieszkanie i dom! Wykorzystaj szansę

01.03.2021

Tak może wyglądać twoje mieszkanie i dom! Wykorzystaj szansę

Usługa projektowania wnętrz w Polsce staje się coraz bardziej popularna. Wzrosła świadomość i potrzeba życia, funkcjonowania w przestrzeni nie tylko uporządkowanej, ale też indywidualnie dopasowanej do naszych potrzeb i wyczucia estetyki.

Niejednokrotnie próbujemy sami zaaranżować wnętrze we własnym mieszkaniu lub domu, ale często brakuje nam możliwości i czasu, żeby podjąć się tego wyzwania. Warto wtedy sięgnąć po radę ekspertów ze Studia projektowania wnętrz i ogrodów DEKOPLAN.

Projekt pomieszczenia, w którym przebywamy na co dzień, wykonany przez specjalistę ma dużo zalet. Taka osoba ma szeroki zasób wiedzy na temat samego projektowania i materiałów wykończeniowych. Wie, jakie i gdzie sprawdzą się najlepiej co przyniesie na lata wymierny efekt zarówno estetyczny jak i funkcjonalny.

Inną korzyścią wynikającą z zatrudnienia profesjonalisty jest niewątpliwie oszczędność czasu zarówno przy samym projektowaniu i szukaniu materiałów, gdyż projektanci często mają swoich podwykonawców, z którymi współpracują na każdym etapie. Począwszy od konsultacji technicznych na etapie projektowania, a skończywszy na zdaniu lokalu właścicielowi.

Praca z projektantem opiera się na licznych konsultacjach z inwestorem. Pozwala to spełnić oczekiwania klienta tak, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący pod każdym względem.

Wbrew pozorom, zlecenie projektu i aranżacji wnętrza jest również oszczędnością finansową, bowiem projektant posiada liczne zniżki w specjalistycznych sklepach, niejednokrotnie również u wykonawców.

Proces projektowy rozpoczyna się od inwentaryzacji pomieszczenia i wywiadu na temat oczekiwań, budżetu, stylu i kolorystyki. Na podstawie zebranych informacji powstają dwie lub trzy koncepcje projektowe układu funkcjonalnego wraz z tablicą inspiracji.

Następnie wykonany zostaje projekt właściwy zawierający rysunki techniczne, fotorealistyczne wizualizacje 3D, rozmieszczenie wszystkich elementów wyposażenia, przyłączy, płytek, zabudowy meblowej oraz spis materiałów.

Dodatkową opcją jest stały nadzór autorski stanowiący dopełnienie całego procesu pozwalający na powierzenie opieki i czasochłonnego poszukiwania materiałów na ramiona projektanta.

Cała praca architekta wnętrz sprowadza się do zachwycającego końcowego efektu aranżacyjnego, zadowolenia domowników i pokazania możliwości wnętrza, które często ukrywa swój potencjał.

Zapraszam do współpracy, 

Joanna Jasińska 
tel. 796-126-122

REKLAMA