Zamknij
REKLAMA

Takie wnętrze możesz być Twoje! Sprawdź, realizacje włocławskiej firmy [FOTO]

09.06.2021

Takie wnętrze możesz być Twoje! Sprawdź, realizacje włocławskiej firmy [FOTO]

Chcesz by twoje wnętrze było funkcjonalne, oddawało charakter i tworzyło komfortowe warunki do wypoczynku? Twoje marzenia mogą się ziścić! Wystarczy tylko wybrać ofertę włocławskiej firmy MAR-KOP. Zobacz ich niezwykłe realizacje!

Firma MAR-KOP już blisko 30 lat prowadzi realizacje na terenie całego kraju, a także Europy i zajmuje się wykończeniami wnętrz domów, rezydencji, mieszkań czy biur.

 Jesteśmy zespołem doświadczonych doradców i specjalistów, gotowych do pracy na każdym etapie realizacji. Dzięki współpracy z profesjonalnymi architektami i dekoratorami wnętrz oraz partnerstwie z dostawcami najlepszych materiałów na rynku gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję z każdego powierzonego nam projektu

– mówi właściciel firmy, Marek Kopczyński.

Dlaczego warto postawić na MAR-KOP? Firma świadczy usługi o najwyższej jakości. Na co dzień współpracuje z najlepszymi architektami i dekoratorami, a materiały zapewniają renomowani producenci.

MAR-KOP to kompleksowe wykończenie wnętrz. Decydując się na usługi firmy zapewniasz sobie najlepszą obsługę. Od początku do końca remontu. Znajdziesz tam szerokie portfolio produktów przeznaczonych do wykończenia wnętrz - od farb i efektów dekoracyjnych, poprzez tapety, kończąc na oświetleniu oraz narzędziach malarskich.

Dzięki nim otrzymasz indywidualną wizję wnętrza i kompleksową aranżację dopasowaną do osobowości i stylu życia.

Aby remont czy wykańczanie domu zakończyć pełnym sukcesem, trzeba wybrać odpowiedni rodzaj farb. MAR-KOP oferuje najlepsze farby nawierzchniowe do pomieszczeń suchych - takich jak salon, sypialnia czy pokój dziecięcy, a także produkty specjalistyczne i do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności jak toaleta czy łazienka.

Włocławska firma ma wyłączność na sprzedaż ekskluzywnych farb legendarnej marki Benjamin Moore, a także Beckers i Tikkurila. 

Ponadto MAR-KOP wychodząc na przeciw osobom poszukującym oryginalnego sposobu na aranżację wnętrza stworzył wyjątkową kolekcję sztukaterii. Takiej sztukaterii w inny miejscu Włocławka nie znajdziesz. To najwyższej jakości dekory wewnętrzne oraz dekoracje elewacyjne, które sprawdzą się zarówno w przestrzeniach klasycznych, jak i nowoczesnych.

Możliwość samodzielnego dobierania kolejnych elementów umożliwia klientom tworzenie spersonalizowanych kompozycji, które urozmaicą każde wnętrze. W ofercie firmy znajdziesz listwy podłogowe i sufitowe, cokoły ścienne, pilastry, rozety, kolumny i półkolumny i wsporniki.

- Bogata oferta marek uważanych za liderów w swoich kategoriach w połączeniu z solidnym wykonawstwem sprawia, że mamy coraz szersze grono zadowolonych Klientów, którzy chętnie polecają nasze produkty i nasze usługi swoim znajomym - dodaje Kopczyński. 

Odwiedź sklep przy ul. Słodowskiej 4A i skorzystaj z pomocy fachowców. 


komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz