Zamknij
132 czerwca druga edycja Festiwalu Mody WYBIEG. Fot. Facebook/Wybieg - festiwal mody

To będzie wielkie modowe święto! Ruszyła sprzedaż biletów

25.05.2022Natalia Seklecka Natalia Seklecka

To będzie wielkie modowe święto! Ruszyła sprzedaż biletów

W czerwcu do Brześcia Kujawskiego ponownie zjadą projektanci mody i styliści. Wszystko za sprawą drugiej edycji Festiwalu Mody WYBIEG.

Festiwal Mody WYBIEG w brzeskim Wahadle po raz pierwszy zorganizowano w grudniu ubiegłego roku. Impreza przyciągnęła mnóstwo osób zainteresowanych modą i stylem.

W związku z sukcesem pierwszej edycji wydarzenia Wahadło już szykuje kolejną. Impreza odbędzie się 12 czerwca.

Podobnie jak poprzednio modowe święto będzie podzielone na dwie części - bezpłatną strefę beauty oraz biletowane pokazy.

Strefa beauty

Bezpłatna część imprezy odbędzie się w Wahadle w godz. 16:00-18:00.

Przygotujemy dla Was panele dyskusyjne, stoiska z odzieżą, spotkania ze stylistami i ekspertami branży beauty

- zapowiadają organizatorzy.

Pokazy mody

Biletowana część imprezy rozpocznie się o godz. 18:00. Poprowadzi ją włocławska kandydatka do tytułu Miss Polonii - Klaudia Andrzejewska.

W planach są pokazy kolekcji odzieżowych Angeliki Józefczyk, Klaudii Klimas, Marty Banaszek, Patrycji Plesiak, Adriana Krupy. Na wybiegu zostanie zaprezentowana również biżuteria Agnieszki Celmer.

W programie znalazła się również prezentacja projektu "Mali Wielcy Wojownicy", którego uczestnikami są dzieci dotknięte chorobami cywilizacyjnymi, głównie nowotworami. O swoich działaniach opowiedzą Barbara Szafraniec i Ryszard Wolbach z zespołu Harlem.

Sprzedaż biletów już ruszyła. Wejściówki po 50 zł są dostępne w kasie Wahadła i na biletyna.pl.

REKLAMA

komentarz (3)

#kultura#kultura

2 0

Przydałby się jakiś miejski transport do Wahadła ... 23:44, 25.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ONAONA

1 0

A kiedy we Włocławku coś interesującego? Zwykle albo po fakcie jest informacja albo pogoda nie dopisuje. 10:32, 27.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WładzaWładza

0 0

Ta do Wahadla nie ma transportu !Marek Wikaryskim sie zajmij i Łubą bo tylko w Czarne inwestujesz Az wstyd przyjezdnych takie mamy piękne jeziora a piasek syf ! Marek popatrz na pomysł z KIelć .Oprócz stojaków na rowery ,więcej murali i może tak jak w Kilecach ozdobne rowery w miescie ...Kielce jak Amsterdam. Ozdobione rowery już gotowe. To prawdziwe dzieła sztuki. Zachwycają! W niedzielę staną na ulicach. Zobacz zdjęciaMarek ozdobne rowery
Kielce jak Amsterdam. Ozdobione rowery już gotowe. To prawdziwe dzieła sztuki. Zachwycają! W niedzielę staną na ulicach. Zobacz zdjęcia z Kielc
https://kielce.naszemiasto.pl/kielce-jak-amsterdam-ozdobione-rowery-juz-gotowe-to/ar/c1-8827981

albo mase donic z kwiatami ,wiećej murali .Moze jakies malunki 3 d na jezdniach .Więcej koloru w mieście ! 19:58, 28.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz