Zamknij
Fot. Anna Polak

Jak budować biznes "po japońsku"? Włocławianki już to wiedzą!

27.06.2022

Jak budować biznes

20 czerwca w szkole językowej Greenwich odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Kobieta Nowoczesna. Jest on skierowany do kobiet, które tworzą swój biznes, pracują na etacie lub mają pasje, którymi chcą się podzielić. Tym razem panie mogły dowiedzieć się, jak budować biznes wg japońskich wzorców.

Tym razem gospodynią spotkania była Anna Hawrasz-Modrzejewska, która jest założycielką Greenwich - pierwszej szkoły językowej we Włocławku.

Jest pasjonatką efektywnych metod uczenia się, nowoczesnych technologii, nowatorskich programów dających dzieciom kompetencje przyszłości. Otworzyła we Włocławku również Superminds Academy, w której dzieci, uczą się matematyki japońskiej oraz innych kluczowych umiejętności. Jak mówi, aby były bezkonkurencyjne i gotowe na wyzwania przyszłego rynku pracy po roku 2030

- informuje Agnieszka Jura-Walczak, miejska radna i inicjatorka spotkań.

Gościem spotkania była Anetta Grzanek, certyfikowana trenerka matematyki mentalnej opartej na  japońskich technikach liczenia, twórczyni programu kompetencji przyszłości Superminds, partnerka i egzaminatorka w Polskim Związku Sorobanu w Japonii oraz wykładowczyni na uczelni wyższej dla przedsiębiorców – ASBIRO.

W czasie spotkania specjalistka od wschodnich technik nauczania opowiedziała włocławiankom o tym jak, budować firmę wg. japońskiej filozofii Bushid.

Czytaj także:


komentarz (4)

FizjonomFizjonom

8 0

Filozofia bullshit? 08:45, 28.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nowoczesnynowoczesny

2 1

Wszędzie ta Jura-Walczak daj sobie spokoj z ta polityka nie nadajesz sie i to widac od 4 lat 10:37, 18.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ninja2Ninja2

0 0

Po japońsku: Jaki taki, byle jaki!!!! 13:11, 18.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kibicckibicc

0 0

Coraz mniej tych Nowoczesnych Kobiet we Włocławku. 13:01, 28.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA