Promuj to ogłoszenie

Monter instalacji sanitarnej i c.o.

Data dodania: 2022-05-19 14:35:20ID: 552132

665Pokaż numer[email protected]

Firma INSTALCENTRUM – Pompy ciepła zatrudni Montera instalacji sanitarnej oraz centralnego ogrzewania. Zajmujemy się sprzedażą i montażem pomp ciepła, rekuperacji, instalacji grzewczych w budynkach jednorodzinnych oraz obiektach komercyjnych/użyteczności publicznej.

Twój zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac w zakresie instalacji sanitarnych, grzewczych i ciepłej wody użytkowej według projektu
- Usuwanie bieżących awarii i usterek
- Raportowanie w zakresie wykonanych czynności

Nasze wymagania:
- Doświadczenie w montażu instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania i c.w.u.
- Dobra organizacja pracy własnej
- Punktualność i komunikatywność
- Kultura osobista oraz chęć rozwoju
- Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziane doświadczenie w montażu pomp ciepła i rekuperacji

To oferujemy:
- Umowę o pracę (pełen etat)
- Zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Atrakcyjne zarobki
- Rozwój oraz cykle szkoleń technicznych
- Niezbędne narzędzia pracy

Więcej informacji tel. 665 107 596

CV prosimy przesyłać na e-mail: [email protected]alcentrum.com.pl