Promuj to ogłoszenie

magazynier

Data dodania: 2022-05-24 13:37:56ID: 552308

544Pokaż numer[email protected]

Firma RENEX - największa i najdłużej działająca polska firma dostarczająca najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych poszukuje

MAGAZYNIERA

WYMAGANIA:
Wykształcenie średnie
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat. B
Zdolności organizacyjne,
Bardzo dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole

ZAKRES ZADAŃ
załadunek i rozładunek towarów
kompletowanie i przygotowywanie towarów do wydania
przyjmowanie towarów na stan magazynu
wydawanie towarów z magazynu
utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach magazynowych
rozpatrywanie reklamacji
okresowa inwentaryzacja stanów magazynowych
kontrola stanów magazynowych

OFERUJEMY
międzynarodowe środowisko pracy
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia od sukcesu
nowoczesne biuro
budżet na wakacje
prywatna opieka medyczna
dofinansowania do posiłków
wyjazdy integracyjne
finansowanie ubezpieczania na życie

Prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail: [email protected] lub osobiście w siedzibie firmy RENEX Al. Kazimierza Wielkiego 6E Włocławek telefon 544112555

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych prze RENEX i/lub RENEX sp. z o.o. sk. dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).