Promuj to ogłoszenie

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Data dodania: 2022-08-04 10:59:14ID: 554576

[email protected]

Sieć lokalnych portali informacyjnych - obecnie obejmująca swym zasięgiem ponad 85 serwisów w Polsce - wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. sprzedaży

Jeśli jesteś osobą empatyczną i komunikatywną, potrafisz budować pozytywne i szczere relacje z ludźmi, a kontakt z drugim człowiekiem sprawia Ci radość, szukamy właśnie Ciebie !

Miejsce Pracy: Włocławek

Wymagania:
- wysokie umiejętności interpersonalne, duża komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- otwartość na potrzeby klientów i umiejętność budowania relacji z klientami,
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań, dobra organizacja pracy,
- umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną,
- uczciwość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista,
- chęć tworzenia nowych rozwiązań, kreatywność,
- sprawna obsługa komputera i znajomość pakietu MS office (Word, Power Point, Outlook, Teams, a w szczególności Excel)
- chęć do nauki i zdobywania nowych doświadczeń
- umiejętność analitycznego myślenia
- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, komunikacja lub pokrewne (minimum licencjat)

Zakres obowiązków:
- wsparcie merytoryczne, obsługa i nawiązywanie dobrych relacji z klientami,
- kompleksowe wsparcie działu sprzedaży,
- przygotowanie raportów, zestawień, analiz,
- generowanie zleceń,
- zlecanie wystawiania faktur,
- prowadzenie kalendarza,
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientem.

Oferujemy:
- umowę o pracę (w wymiarze pełnego etatu),
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- telefon i komputer służbowy,
- pracę w młodym, kreatywnym, przyjaznym i życzliwym zespole,
- możliwość rozwoju, szkolenia,
- ciekawe i pełne wyzwań obowiązki
- parking.

W tej pracy najważniejsze są umiejętności komunikacyjne, zaangażowanie, chęć nauki, otwartość i życzliwość. Jeśli lubisz zdobywać wiedzę i aktywnie dzielić się nią z innymi, a rozmowy z innymi są dla Ciebie przyjemnością, to z pewnością poczujesz się na tym stanowisku komfortowo. Praca w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Wymagane dokumenty: CV wraz ze zdjęciem prosimy przesłać na adres: [email protected]

W tytule e-maila wpisać: Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).