Promuj to ogłoszenie

Biuro obsługi klienta ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Data dodania: 2022-08-10 09:45:12ID: 554750

609Pokaż numer[email protected]

Salon Samochodowy Renault zatrudni pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków
• Obsługa Klienta i pomoc w zakresie zgłoszenia szkody komunikacyjnej
• Przygotowywanie kosztorysów napraw z wykorzystaniem systemów eksperckich (Audatex)
• Współpraca z przedstawicielami towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych
• Prowadzenie procesu likwidacji szkody komunikacyjnej
• Współpraca z pracownikami hali warsztatowej
Nasze wymagania
• Wykształcenie min. średnie
• Znajomość branży motoryzacyjnej
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
To oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Dostęp do wiedzy, system szkoleń
• Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
• Przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie aplikacji na adres e-mail