Promuj to ogłoszenie

Pracownik biurowy – branża instalacyjna

Data dodania: 2022-09-22 08:08:08ID: 556139

[email protected]

Firma Nowatermia Pompy Ciepła, dystrybutor pomp ciepła szwedzkiej marki CTC w Polsce w związku z bardzo szybkim rozwojem poszukuje do swojego zespołu pracownika biurowego.

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat.
Godziny pracy – 7-15
Miejsce pracy – Wichowo

Twój zakres obowiązków:
- Prowadzenie dokumentacji serwisowej
- Przyjmowanie zgłoszeń od klientów
- Rozliczenia z firmami współpracującymi
- Raportowanie działań serwisowych

Nasze wymagania:
- Wysokie zdolności interpersonalne
- Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Mile widziana jest znajomość branży instalacyjnej oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy:
- Szybki rozwój - cykle szkoleń technicznych
- Umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Niezbędne narzędzia pracy

Zgłoszenia z CV prosimy kierować na adres: [email protected]