Zamknij
Promuj to ogłoszenie

SPECJALISTA D.S OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI ODPADAMI

Data dodania: 2024-04-14 14:23:26 ID: 572128

728 Pokaż numer [email protected]

Specjalista ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami
Miejsce pracy: Mikorzyn Region: kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
• monitorowanie i analiza rynku gospodarki odpadami (odpady pokonsumpcyjne , przemysłowe ,itp.),
• wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu zagospodarowania odpadów,
• wyszukiwanie nowych miejsc, metod i sposobów zagospodarowania odpadów,
• analizowanie ofert handlowych z zakładów odzysku i unieszkodliwiania odpadów,
• pełnienie funkcji kontrolnych i nadzorczych w zakresie sprawozdawczości • monitorowanie kosztów i strumieni utylizacji,
• prowadzenie ewidencji stanów magazynowych w odniesieniu do odpadów bezpiecznych i niebezpiecznych.
• raportowanie, przygotowywanie analiz, dokumentacji w zakresie ilości i strumieni zagospodarowania odpadów,
• nadzór i kontrola nad przestrzeganiem przepisów z zakresu ochrony środowiska oraz przepisów weterynaryjnych.
• Weryfikacja i ocena postępowań przetargowych dotyczących odpadów
komunalnych , przemysłowych i niebezpiecznych
Wymagania:
• wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska, ekologii lub pokrewne
• doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 5 lat w tym min 3 lata związane z branżą komunalną
• znajomość zagadnień prawnych związanych z gospodarowaniem i przetwarzania odpadów komunalnych i przemysłowych
• sumienność i rzetelność
• zaangażowanie w pracę
• komunikatywność,
• biegła znajomość pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego
• zatrudnienie na umowę o pracę,'
. benefity z ZFŚS
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”