Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Operator Maszyn CNC

Data dodania: 2024-04-25 21:12:07 ID: 572468

54 Pokaż numer [email protected]

Firma FABER-CNC działa od kilkudziesięciu lat w branży obróbki CNC. Zdajemy sobie sprawę, że kluczowym składnikiem potencjału naszej firmy są pracownicy. Z tego też względu nieustannie poszukujemy nowych talentów mogących zasilić nasze szeregi. Jeżeli jesteś osobą ambitną, pracowitą i chciałbyś się rozwijać w nowoczesnej i perspektywicznej branży, prześlij nam swoją aplikację! Poszukujemy osób z doświadczeniem zawodowym .

Stanowisko - Operator Maszyn CNC

Zakres obowiązków :
- Obsługa maszyn sterowanych numerycznie
- Obsługa narzędzi pomiarowych
- Kontrola wykonywanych elementów
- Dbanie o stan maszyn oraz narzędzi pomiarowych

Oferujemy :

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Dbamy także o kondycję i zdrowie naszych pracowników - karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie dla pracowników