Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Mechanik / Mechatronik Warsztatu Szkoleniowego w WIKA Polska SGF

Data dodania: 2024-04-26 15:49:14 ID: 572486

54 Pokaż numer [email protected]

zdjecie ogloszenia

Oferujemy:
• pracę w największej firmie produkcyjnej, z ponad 100-letnią tradycją, we Włocławku
od 01.07.2024
• umowę o pracę na cały etat, obejmującą 16-sto miesięczny program szkoleniowy
z zakresu elektromechaniki, pneumatyki, programowania CNC,
• możliwość zdobycia pożądanych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych
• kontynuację zatrudnienia w Wika po ukończonym programie szkoleniowym
• doskonalenie umiejętności technicznych i rozwój kompetencji przy wsparciu trenera zawodu
• naukę obsługi urządzeń w nowoczesnym parku maszynowym
• dyplom po zakończeniu szkolenia
• pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe dla Ciebie
i Twojej rodziny, bezpłatne wejścia do wybranych klubów fitness, kafeteria MyBenefit, karta Multisport)

Główne zadania
• doskonalenie umiejętności w zakresie:
• obsługi maszyn konwencjonalnych (tokarka, frezarka, piła taśmowa, wiertarka stołowa)
• wykonywania prac warsztatowych wg rysunku oraz ocena końcowa
• wykonywania prac warsztatowych wg rysunków z wykorzystaniem maszyn konwencjonalnych
• praktyka na dziale budowy maszyn (m. in. montaż szaf elektro-pneumatycznych zgodnie
z dokumentacją, budowa stanowisk z wykorzystaniem robotów ABB) -na stanowisku Mechatronika
• praktyka w wykonywaniu złożonych detali przy użyciu obrabiarek CNC - na stanowisku Mechanika
Oczekiwania:
• ukończona szkoła zawodowa lub średnia (preferowane kierunki: ślusarz, operator obrabiarek skrawających, operator CNC, mechanik, elektromechanik, mechatronik)
• podstawowa znajomość rysunku technicznego
Mile widziane:

• doświadczenie na podobnym stanowisku
• zainteresowanie mechaniką i mechatroniką

Aplikuj: Oferty pracy w WIKA - Portal kariery WIKA