Promuj to ogłoszenie

Buszrem S.A. Zakład Prefabtykacji - MISTRZ PRODUKCJI

Data dodania: 2020-10-16 09:28:10ID: 529013

[email protected]

BUSZREM S.A. Polska firma z blisko 30-letnią tradycją, deweloper, producent prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem produkcji poszukuje osoby na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

Wymagania:

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- zaangażowanie w pracę
- dyspozycyjność
- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
- mile widziane wykształcenie techniczne o profilu budowlanym,

Obowiązki:

- współpraca z działem logistycznym
- codzienna kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy
- samodzielne koordynowanie działań
- nadzór nad przebiegiem realizacji kontraktów
- dbałość o sprawy socjalne i meldunkowe pracowników

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy
- umowa o pracę
- wymiar etatu - na cały etat

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy [email protected] w temacie wpisując ?MISTRZ PRODUKCJI? lub osobiście do sekretariatu firmy Buszrem we Włocławku przy ul. Zielnej 43A.