Promuj to ogłoszenie

Mechanik- zakład produkcyjny Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o. zatrudni

Data dodania: 2020-10-26 12:45:20ID: 529306

+48Pokaż numer[email protected]

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnym zakładzie w Lubieniu Kujawskim wysokiej jakości spożywcze tłuszcze zwierzęce dla przemysłu spożywczego, paszowego i kosmetycznego oraz białka dla przemysłu spożywczego.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik
Miejsce pracy: 87-840 Lubień Kujawski, strefa przemysłowa ? Kaliska 146

Twoje zadania:
- prace konserwacyjne linii produkcyjnych,
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
- przegląd maszyn i urządzeń,
- remonty i modernizacja maszyn,
- aktywne podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych,
- odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Nasze wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe kierunkowe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- precyzyjność oraz dokładność w działaniu,
- komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
- znajomość zasad bezpieczeństwa pracy przy maszynach i urządzeniach,
- umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
- dyspozycyjność,
- chęć pracy w systemie 3-zmianowym, 5 dni w tygodniu, dodatkowo sobota dyżur telefoniczny.

Mile widziane:
- prawo jazdy kat. B.,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- uprawnienia SEP E1,
- doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
- zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i przesłanie CV na adres email.