Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji- zakład produkcyjny Sonac Lubień Kujawski zatrudni

Data dodania: 2020-10-30 10:40:59ID: 529415

+48Pokaż numer[email protected]

Sonac Lubień Kujawski Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnym zakładzie w Lubieniu Kujawskim wysokiej jakości spożywcze tłuszcze zwierzęce dla przemysłu spożywczego, paszowego i kosmetycznego oraz białka dla przemysłu spożywczego.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: 87-840 Lubień Kujawski, strefa przemysłowa ? Kaliska 146

Twoje zadania:
? obsługa oraz monitorowanie pracy maszyn produkcyjnych,
? bieżąca kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych,
? prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z wytycznymi,
? odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Nasze wymagania:
? wykształcenie min. zawodowe,
? precyzyjność oraz dokładność w działaniu,
? komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
? chęć pracy w systemie 3-zmianowym, 5 dni w tygodniu.

Mile widziane:
? prawo jazdy kat. B.,
? uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
? uprawnienia SEP E1,
? doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
? atrakcyjne wynagrodzenie,
? odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,
? zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.