Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Projektant

Data dodania: 2020-10-30 15:31:02ID: 529437

[email protected]

BUDIZOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach: inwestycjach mieszkaniowych i komercyjnych, generalnym wykonawstwie oraz na produkcji wysokoprzetworzonych elementów budowlanych (prefabrykatów żelbetowych, drewnianych i tzw. hybrydowych).
W związku z nieustającym rozwojem naszej firmy, aktualnie poszukujemy:

Projektant

Miejsce pracy: Włocławek

Wymagania:

? Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki
? Uprawnienia projektowe mile widziane
? Umiejętność pracy w zespole
? Dobra znajomość oprogramowania AutoCad, Dietrich?s lub podobnego, Roofcon, Trusscon, Planbar Revit, Tekla
? Umiejętność współpracy z biurami architektonicznymi i projektowymi
? Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
? Mile widziane doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji, w tym elementów drewnianych / żelbetowych
Oferujemy:
? Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego
? stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującej na nim od ponad 30 lat
? Możliwość uczestniczenia w kompletnym procesie realizacji inwestycji budowlanych
? Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
? Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

e-mail: [email protected]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883?

Wyrażenie zainteresowania ogłoszeniem jest jednoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę pod firmą Budizol sp. z o.o S.K.A. z siedzibą we Włocławku na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L nr 119, str. 1, dalej jako: ?RODO?. Jednocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Budizol spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą we Włocławku, ul. Komunalna 8, 87-800 Włocławek, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000371338, (dalej jako: ?Administrator?. Administrator pojmował mnie, że mam prawo dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam również prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres dostępny na stronie internetowej www.budizol.com.pl. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych lub na czas trwania stosunku pracy i okres po jego ustaniu regulowany przepisami Prawa Pracy, o ile stosunek pracy zostanie nawiązany, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA