Promuj to ogłoszenie

MAGAZYNIER w WIKA Polska, ul. Graniczna 7

Data dodania: 2020-11-19 15:51:39ID: 530071

544Pokaż numer[email protected]

Obecnie do WIKA Polska poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Magazynier
Główne zadania:
-Przyjmowanie towaru
-Bieżące magazynowanie towarów i aktualizacja danych w systemie
-Wydawanie towaru na produkcję zgodnie ze zleceniem
-Organizacja przesunięć międzymagazynowych, wysyłek towaru
-Obsługa systemu Axapta

Oczekiwania:
-Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
-Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym 6-14, 14-22

Oferujemy:
-Umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio z firmą WIKA Polska
-Możliwość otrzymania nagród finansowych (uznaniowych oraz uzależnionych od wyniku finansowego firmy)
-Liczny pakiet benefitów pozapłacowych (przedświąteczne świadczenia pieniężne 2x w roku, paczki oraz dofinansowanie do kolonii dla dzieci, dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej)
-Prywatny pakiet medyczny
-Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV prosimy wysyłać na: [email protected] z dopiskiem MAGAZYNIER